Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Sportivo Luqueno — Cerro Porteno

Tüm sonuçlar ‹
0:3
Maç Sonu
· İstanbul
Cerro PortenoDeplasman

İlk yarı: Sportivo Luqueno 0, Cerro Porteno 2

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Sportivo Luqueno (ev sahibi) 0, Cerro Porteno (deplasman) 3 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Clausura - 14
Stadyum
Estadio Feliciano Cáceres
Şehir
Luque
Hakem
J. Benitez

İki takımın sonraki maçları

Sportivo Luqueno

Yaklaşan
Libertad AsuncionSportivo Luqueno
——

Cerro Porteno

Yaklaşan
Club Sp. San LorenzoCerro Porteno
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Division Profesional - Clausura

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpia15933251030
2Nacional Asuncion1585223829
32 de Mayo15843171628
4Sportivo Trinidense15834251427
5Libertad Asuncion15834231727
6Club Guarani15573161422
7Cerro Porteno15636201621
8Sportivo Ameliano15474171819
9Sportivo Luqueno15519172916
10Rubio NU15348152513
11Deportivo Recoleta153210152711
12Club Sp. San Lorenzo1504117264

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpia852117517
2Nacional Asuncion752012117
3Libertad Asuncion742114814
4Cerro Porteno842210714
52 de Mayo74217514
6Sportivo Trinidense841311813
7Sportivo Ameliano73228811
8Club Guarani823310119
9Sportivo Luqueno83059159
10Rubio NU7142787
11Deportivo Recoleta821510157
12Club Sp. San Lorenzo70252122

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Sportivo Trinidense742114614
22 de Mayo8422101114
3Olimpia74128513
4Club Guarani73406313
5Libertad Asuncion84139913
6Nacional Asuncion833211712
7Sportivo Ameliano81529108
8Cerro Porteno72141097
9Sportivo Luqueno72148147
10Rubio NU82068176
11Deportivo Recoleta71155124
12Club Sp. San Lorenzo80265142

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Sportivo Luqueno

Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
32
Penaltılar
OlimpiaSportivo Luqueno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoClub Guarani
01
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
10
Maç Sonu
OlimpiaSportivo Luqueno
30
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Ameliano
12
Maç Sonu
2 de MayoSportivo Luqueno
22
Maç Sonu
Sportivo LuquenoRubio NU
21
Maç Sonu
Nacional AsuncionSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Paraguari ACSportivo Luqueno
02
Maç Sonu
Sportivo LuquenoLibertad Asuncion
12
Maç Sonu
Club Sp. San LorenzoSportivo Luqueno
02
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
30
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
14
Maç Sonu
Club GuaraniSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoOlimpia
12
Maç Sonu
Club Sp. San LorenzoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoLibertad Asuncion
23
Maç Sonu
Rubio NUSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
21
Maç Sonu
Club GuaraniSportivo Luqueno
21
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
21
Maç Sonu
Sportivo AmelianoSportivo Luqueno
22
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
23
Maç Sonu
Nacional AsuncionSportivo Luqueno
32
Maç Sonu
Sportivo Luqueno2 de Mayo
02
Maç Sonu
OlimpiaSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoClub Sp. San Lorenzo
11
Maç Sonu
Libertad AsuncionSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoRubio NU
01
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoClub Guarani
32
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Ameliano
01
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Sportivo LuquenoNacional Asuncion
12
Maç Sonu
2 de MayoSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
01
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
10
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
40

Cerro Porteno

Maç Sonu
Cerro Porteno2 de Mayo
02
Maç Sonu
Cerro PortenoRubio NU
21
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseCerro Porteno
21
Maç Sonu
Cerro PortenoRubio NU
10
Maç Sonu
Club GuaraniCerro Porteno
11
Maç Sonu
Cerro PortenoNacional Asuncion
10
Maç Sonu
Deportivo RecoletaCerro Porteno
13
Maç Sonu
Cerro PortenoLibertad Asuncion
11
Maç Sonu
ResistenciaCerro Porteno
01
Maç Sonu
OlimpiaCerro Porteno
21
Maç Sonu
Cerro PortenoPalmeiras
01
Maç Sonu
Cerro PortenoClub Sp. San Lorenzo
10
Maç Sonu
PalmeirasCerro Porteno
11
Maç Sonu
Sportivo AmelianoCerro Porteno
10
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
30
Maç Sonu
2 de MayoCerro Porteno
21
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Trinidense
12
Maç Sonu
Cerro PortenoSporting Cristal
20
Maç Sonu
Cerro PortenoRubio NU
20
Maç Sonu
PalmeirasCerro Porteno
01
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseCerro Porteno
31
Maç Sonu
Cerro PortenoClub Guarani
00
Maç Sonu
JuniorCerro Porteno
01
Maç Sonu
Deportivo RecoletaCerro Porteno
21
Maç Sonu
Cerro PortenoPalmeiras
11
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Ameliano
11
Maç Sonu
Cerro PortenoJunior
10
Maç Sonu
Nacional AsuncionCerro Porteno
00
Maç Sonu
Sporting CristalCerro Porteno
10
Maç Sonu
Cerro Porteno2 de Mayo
30
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
23
Maç Sonu
Cerro PortenoClub Sp. San Lorenzo
20
Maç Sonu
Libertad AsuncionCerro Porteno
23
Maç Sonu
Rubio NUCerro Porteno
20
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Trinidense
21
Maç Sonu
Club GuaraniCerro Porteno
02
Maç Sonu
Cerro PortenoDeportivo Recoleta
20
Maç Sonu
Sportivo AmelianoCerro Porteno
01
Maç Sonu
Cerro PortenoOlimpia
01
Maç Sonu
Cerro PortenoNacional Asuncion
02
Maç Sonu
2 de MayoCerro Porteno
00
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Club Sp. San LorenzoCerro Porteno
24
Maç Sonu
Cerro PortenoLibertad Asuncion
11
Maç Sonu
San LorenzoCerro Porteno
00
Maç Sonu
HuracanCerro Porteno
40
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
01
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
10
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
40

İkili Rekabet

Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
30
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
23
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
01
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
10
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
40

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası