Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Sportivo Luqueno — Deportivo Recoleta

Tüm sonuçlar ‹
2:1
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Sportivo Luqueno 1, Deportivo Recoleta 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Sportivo Luqueno (ev sahibi) 2, Deportivo Recoleta (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Apertura - 16
Stadyum
Estadio Feliciano Caceres
Şehir
Luque
Hakem
J. Mendez

İki takımın sonraki maçları

Sportivo Luqueno

Yaklaşan
Libertad AsuncionSportivo Luqueno
——

Deportivo Recoleta

Yaklaşan
2 de MayoDeportivo Recoleta
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Division Profesional - Apertura

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpia221543371749
2Nacional Asuncion221093312239
3Cerro Porteno221156302238
4Sportivo Ameliano22895272133
5Sportivo Trinidense22886302432
6Libertad Asuncion22949342631
7Club Guarani22787272329
8Deportivo Recoleta228410353228
9Rubio NU226511152623
102 de Mayo225710183522
11Sportivo Luqueno225512243320
12Club Sp. San Lorenzo223613144115

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpia1183022827
2Nacional Asuncion11731191024
3Sportivo Trinidense11641191022
4Deportivo Recoleta11632211221
5Cerro Porteno1163215621
6Libertad Asuncion11632191121
7Club Guarani1162315920
8Sportivo Ameliano11443151116
9Rubio NU11335101012
102 de Mayo1124591210
11Sportivo Luqueno11317141910
12Club Sp. San Lorenzo1124571910

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpia1171315922
2Sportivo Ameliano11452121017
3Cerro Porteno11524151617
4Nacional Asuncion11362121215
52 de Mayo1133592312
6Rubio NU1132651611
7Libertad Asuncion11317151510
8Sportivo Trinidense11245111410
9Sportivo Luqueno11245101410
10Club Guarani1116412149
11Deportivo Recoleta1121814207
12Club Sp. San Lorenzo111287225

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Sportivo Luqueno

Maç Sonu
Sportivo AmelianoSportivo Luqueno
22
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
23
Maç Sonu
Nacional AsuncionSportivo Luqueno
32
Maç Sonu
Sportivo Luqueno2 de Mayo
02
Maç Sonu
OlimpiaSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoClub Sp. San Lorenzo
11
Maç Sonu
Libertad AsuncionSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoRubio NU
01
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoClub Guarani
32
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Ameliano
01
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Sportivo LuquenoNacional Asuncion
12
Maç Sonu
2 de MayoSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
23
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
00
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
01

Deportivo Recoleta

Maç Sonu
Deportivo RecoletaSan Lorenzo
11
Maç Sonu
Deportivo RecoletaClub Sp. San Lorenzo
42
Maç Sonu
Libertad AsuncionDeportivo Recoleta
10
Maç Sonu
Deportivo RecoletaRubio NU
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseDeportivo Recoleta
32
Maç Sonu
Club GuaraniDeportivo Recoleta
31
Maç Sonu
Deportivo RecoletaOlimpia
01
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Ameliano
11
Penaltılar
Nacional AsuncionDeportivo Recoleta
11
Maç Sonu
Cerro PortenoDeportivo Recoleta
20
Maç Sonu
Deportivo RecoletaNacional Asuncion
22
Maç Sonu
2 de MayoDeportivo Recoleta
01
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Club Sp. San LorenzoDeportivo Recoleta
03
Maç Sonu
Deportivo RecoletaLibertad Asuncion
21
Maç Sonu
Rubio NUDeportivo Recoleta
11
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Trinidense
11
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
23
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
00
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
01

İkili Rekabet

Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
23
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
00
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
01

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası