Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Palmeiras — Cerro Porteno

Tüm sonuçlar ‹
CONMEBOL Libertadores · Group Stage - 5
PalmeirasEv Sahibi
0:1
Maç Sonu
· İstanbul
Cerro PortenoDeplasman

İlk yarı: Palmeiras 0, Cerro Porteno 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Palmeiras (ev sahibi) 0, Cerro Porteno (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Group Stage - 5
Stadyum
Allianz Parque
Şehir
Sao Paulo
Hakem
Y. Perez

İki takımın sonraki maçları

Palmeiras

Yaklaşan
PalmeirasFluminense
——
Yaklaşan
PalmeirasRB Bragantino
——
Yaklaşan
SantosPalmeiras
——

Cerro Porteno

Yaklaşan
Club Sp. San LorenzoCerro Porteno
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu CONMEBOL Libertadores

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Flamengo651014216
2Estudiantes L.P.6231659
3Independiente Medellin62136117
4Cusco60154121
1Coquimbo Unido63128610
2Deportes Tolima6222768
3Club Nacional6222798
4Universitario6132566
1Independ. Rivadavia651015616
2Fluminense6222778
3Bolívar6123685
4Deportivo La Guaira60336133
1U. Catolica64118413
2Cruzeiro63218311
3Boca Juniors6213657
4Barcelona SC61052123
1Corinthians63218411
2Platense63128710
3Santa Fe6222678
4Penarol6033483
1Cerro Porteno64116213
2Palmeiras632110511
3Sporting Cristal6204696
4Junior61145114
1LDU de Quito64028512
2Mirassol64027412
3Lanus6303379
4Always Ready6105793
1Independiente del Valle641111613
2Rosario Central64119113
3UCV63037119
4Libertad Asuncion60064130

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Flamengo3300819
2Estudiantes L.P.3210427
3Independiente Medellin3111244
4Cusco3012361
1Deportes Tolima3210607
2Coquimbo Unido3210627
3Club Nacional3210417
4Universitario3111444
1Independ. Rivadavia3210627
2Fluminense3201646
3Bolívar3111444
4Deportivo La Guaira3021352
1Cruzeiro3201626
2Boca Juniors3111424
3U. Catolica3111324
4Barcelona SC3102233
1Corinthians3201426
2Santa Fe3120435
3Platense3111344
4Penarol3012241
1Cerro Porteno3210417
2Palmeiras3201636
3Sporting Cristal3201326
4Junior3111444
1LDU de Quito3300729
2Mirassol3300509
3Lanus3300309
4Always Ready3102533
1Independiente del Valle3300829
2Rosario Central3210507
3UCV3201546
4Libertad Asuncion3003250

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Flamengo3210617
2Independiente Medellin3102473
3Estudiantes L.P.3021232
4Cusco3003160
1Coquimbo Unido3102243
2Universitario3021122
3Club Nacional3012381
4Deportes Tolima3012161
1Independ. Rivadavia3300949
2Fluminense3021132
3Bolívar3012241
4Deportivo La Guaira3012381
1U. Catolica3300529
2Cruzeiro3120215
3Boca Juniors3102233
4Barcelona SC3003090
1Platense3201536
2Corinthians3120425
3Santa Fe3102243
4Penarol3021242
1Cerro Porteno3201216
2Palmeiras3120425
3Sporting Cristal3003370
4Junior3003170
1Mirassol3102243
2LDU de Quito3102133
3Always Ready3003260
4Lanus3003070
1Rosario Central3201416
2Independiente del Valle3111344
3UCV3102273
4Libertad Asuncion3003280

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Palmeiras

Yeterli önceki sonuç yok.

Cerro Porteno

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası