Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Sportivo Luqueno — Sportivo Trinidense

Tüm sonuçlar ‹
1:4
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Sportivo Luqueno 0, Sportivo Trinidense 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Sportivo Luqueno (ev sahibi) 1, Sportivo Trinidense (deplasman) 4 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Clausura - 2
Stadyum
Estadio Luis Alberto Salinas Tanasio
Şehir
Luque
Hakem
M. D. de Vivar

İki takımın sonraki maçları

Sportivo Luqueno

Yaklaşan
Libertad AsuncionSportivo Luqueno
——

Sportivo Trinidense

Yaklaşan
Nacional AsuncionSportivo Trinidense
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Division Profesional - Clausura

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpia15933251030
2Nacional Asuncion1585223829
32 de Mayo15843171628
4Sportivo Trinidense15834251427
5Libertad Asuncion15834231727
6Club Guarani15573161422
7Cerro Porteno15636201621
8Sportivo Ameliano15474171819
9Sportivo Luqueno15519172916
10Rubio NU15348152513
11Deportivo Recoleta153210152711
12Club Sp. San Lorenzo1504117264

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpia852117517
2Nacional Asuncion752012117
3Libertad Asuncion742114814
4Cerro Porteno842210714
52 de Mayo74217514
6Sportivo Trinidense841311813
7Sportivo Ameliano73228811
8Club Guarani823310119
9Sportivo Luqueno83059159
10Rubio NU7142787
11Deportivo Recoleta821510157
12Club Sp. San Lorenzo70252122

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Sportivo Trinidense742114614
22 de Mayo8422101114
3Olimpia74128513
4Club Guarani73406313
5Libertad Asuncion84139913
6Nacional Asuncion833211712
7Sportivo Ameliano81529108
8Cerro Porteno72141097
9Sportivo Luqueno72148147
10Rubio NU82068176
11Deportivo Recoleta71155124
12Club Sp. San Lorenzo80265142

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Sportivo Luqueno

Maç Sonu
Club GuaraniSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoOlimpia
12
Maç Sonu
Club Sp. San LorenzoSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoLibertad Asuncion
23
Maç Sonu
Rubio NUSportivo Luqueno
00
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
21
Maç Sonu
Club GuaraniSportivo Luqueno
21
Maç Sonu
Sportivo LuquenoDeportivo Recoleta
21
Maç Sonu
Sportivo AmelianoSportivo Luqueno
22
Maç Sonu
Sportivo LuquenoCerro Porteno
23
Maç Sonu
Nacional AsuncionSportivo Luqueno
32
Maç Sonu
Sportivo Luqueno2 de Mayo
02
Maç Sonu
OlimpiaSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoClub Sp. San Lorenzo
11
Maç Sonu
Libertad AsuncionSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoRubio NU
01
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoClub Guarani
32
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Ameliano
01
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Sportivo LuquenoNacional Asuncion
12
Maç Sonu
2 de MayoSportivo Luqueno
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
22

Sportivo Trinidense

Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Trinidense
12
Maç Sonu
Sportivo AmelianoSportivo Trinidense
12
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseCerro Porteno
31
Maç Sonu
Nacional AsuncionSportivo Trinidense
21
Maç Sonu
Sportivo Trinidense2 de Mayo
12
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
21
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseClub Sp. San Lorenzo
21
Maç Sonu
Libertad AsuncionSportivo Trinidense
11
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseRubio NU
40
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseOlimpia
21
Maç Sonu
Club GuaraniSportivo Trinidense
00
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseDeportivo Recoleta
32
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Ameliano
11
Maç Sonu
Cerro PortenoSportivo Trinidense
21
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseNacional Asuncion
11
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseOlimpia
01
Maç Sonu
2 de MayoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
11
Maç Sonu
Club Sp. San LorenzoSportivo Trinidense
11
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseLibertad Asuncion
10
Maç Sonu
Rubio NUSportivo Trinidense
01
Maç Sonu
OlimpiaSportivo Trinidense
32
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseClub Guarani
00
Maç Sonu
Deportivo RecoletaSportivo Trinidense
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
22

İkili Rekabet

Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
21
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
11
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
20
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
10
Maç Sonu
Sportivo LuquenoSportivo Trinidense
10
Maç Sonu
Sportivo TrinidenseSportivo Luqueno
22

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası