Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Avondale — St. Albans Saints

Tüm sonuçlar ‹
Victoria NPL · Hafta 21
AvondaleEv Sahibi
1:1
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Avondale 1, St. Albans Saints 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Avondale (ev sahibi) 1, St. Albans Saints (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 21
Stadyum
Avenger park
Şehir
Melbourne
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Avondale

Yaklaşan
AvondaleBroadmeadow Magic
——

St. Albans Saints

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Victoria NPL

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Oakleigh Cannons261664562454
2Preston Lions261565411951
3Hume City261547513649
4Avondale261529653447
5South Melbourne2613211393641
6Heidelberg United261178423440
7Sunshine Georgies269116353438
8Dandenong City261079353137
9St. Albans Saints269710364334
10Melbourne City II268612424230
11Altona Magic267712284228
12Bentleigh Greens266614275124
13Green Gully264616235218
14Dandenong Thunder264319236515

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Avondale13922451329
2Hume City13823211426
3Oakleigh Cannons13814311925
4Preston Lions13733201124
5Dandenong City13643201322
6Sunshine Georgies13643161722
7Heidelberg United13544231719
8St. Albans Saints13535202018
9Bentleigh Greens13445172716
10South Melbourne13418142413
11Melbourne City II13247172410
12Dandenong Thunder1323812249
13Altona Magic132388219
14Green Gully1322910258

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Oakleigh Cannons1385025529
2South Melbourne13913251228
3Preston Lions1383221827
4Hume City13724302223
5Heidelberg United13634191721
6Melbourne City II13625251820
7Altona Magic13544202119
8Avondale13607202118
9Sunshine Georgies13373191716
10St. Albans Saints13445162316
11Dandenong City13436151815
12Green Gully13247132710
13Bentleigh Greens1322910248
14Dandenong Thunder13201111416

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Avondale

Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
20
Maç Sonu
AvondalePreston Lions
23
Maç Sonu
Dandenong CityAvondale
31
Maç Sonu
AvondaleDandenong Thunder
110
Maç Sonu
Green GullyAvondale
02
Maç Sonu
AvondaleBentleigh Greens
40
Maç Sonu
South MelbourneAvondale
04
Maç Sonu
Hume CityAvondale
30
Maç Sonu
AvondaleAltona Magic
51
Maç Sonu
AvondaleSunshine Georgies
52
Maç Sonu
Heidelberg UnitedAvondale
21
Maç Sonu
AvondaleMelbourne City II
31
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
23
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
11
Maç Sonu
Preston LionsAvondale
21
Maç Sonu
AvondaleDandenong City
41
Maç Sonu
Dandenong ThunderAvondale
01
Maç Sonu
AvondaleGreen Gully
50
Maç Sonu
Bentleigh GreensAvondale
20
Maç Sonu
AvondaleSouth Melbourne
02
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
22
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
14
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
21
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
12
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
12
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
40
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
03
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
01

St. Albans Saints

Maç Sonu
St. Albans SaintsSunshine Georgies
22
Maç Sonu
Heidelberg UnitedSt. Albans Saints
11
Maç Sonu
St. Albans SaintsMelbourne City II
02
Maç Sonu
St. Albans SaintsAltona Magic
21
Maç Sonu
Oakleigh CannonsSt. Albans Saints
22
Maç Sonu
St. Albans SaintsPreston Lions
01
Maç Sonu
Dandenong CitySt. Albans Saints
21
Maç Sonu
Dandenong ThunderSt. Albans Saints
22
Maç Sonu
St. Albans SaintsGreen Gully
10
Maç Sonu
Bentleigh GreensSt. Albans Saints
24
Maç Sonu
St. Albans SaintsSouth Melbourne
04
Maç Sonu
Hume CitySt. Albans Saints
01
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
23
Maç Sonu
Sunshine GeorgiesSt. Albans Saints
21
Maç Sonu
St. Albans SaintsHeidelberg United
21
Maç Sonu
Melbourne City IISt. Albans Saints
50
Maç Sonu
Altona MagicSt. Albans Saints
01
Maç Sonu
St. Albans SaintsOakleigh Cannons
13
Maç Sonu
Preston LionsSt. Albans Saints
30
Maç Sonu
St. Albans SaintsDandenong City
00
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
22
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
14
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
21
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
12
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
12
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
40
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
03
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
01

İkili Rekabet

Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
23
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
22
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
14
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
21
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
12
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
12
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
40
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
03
Maç Sonu
AvondaleSt. Albans Saints
01

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası