Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Oakleigh Cannons — Avondale

Tüm sonuçlar ‹
Victoria NPL · Hafta 20
2:0
Maç Sonu
· İstanbul
AvondaleDeplasman

İlk yarı: Oakleigh Cannons 1, Avondale 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Oakleigh Cannons (ev sahibi) 2, Avondale (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 20
Stadyum
Jack Edwards Reserve
Şehir
Melbourne
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Oakleigh Cannons

Yaklaşan
Marconi StallionsOakleigh Cannons
——

Avondale

Yaklaşan
AvondaleBroadmeadow Magic
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Victoria NPL

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Oakleigh Cannons261664562454
2Preston Lions261565411951
3Hume City261547513649
4Avondale261529653447
5South Melbourne2613211393641
6Heidelberg United261178423440
7Sunshine Georgies269116353438
8Dandenong City261079353137
9St. Albans Saints269710364334
10Melbourne City II268612424230
11Altona Magic267712284228
12Bentleigh Greens266614275124
13Green Gully264616235218
14Dandenong Thunder264319236515

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Avondale13922451329
2Hume City13823211426
3Oakleigh Cannons13814311925
4Preston Lions13733201124
5Dandenong City13643201322
6Sunshine Georgies13643161722
7Heidelberg United13544231719
8St. Albans Saints13535202018
9Bentleigh Greens13445172716
10South Melbourne13418142413
11Melbourne City II13247172410
12Dandenong Thunder1323812249
13Altona Magic132388219
14Green Gully1322910258

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Oakleigh Cannons1385025529
2South Melbourne13913251228
3Preston Lions1383221827
4Hume City13724302223
5Heidelberg United13634191721
6Melbourne City II13625251820
7Altona Magic13544202119
8Avondale13607202118
9Sunshine Georgies13373191716
10St. Albans Saints13445162316
11Dandenong City13436151815
12Green Gully13247132710
13Bentleigh Greens1322910248
14Dandenong Thunder13201111416

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Oakleigh Cannons

Maç Sonu
Sunshine GeorgiesOakleigh Cannons
11
Maç Sonu
Heidelberg UnitedOakleigh Cannons
01
Maç Sonu
Oakleigh CannonsMelbourne City II
31
Maç Sonu
Oakleigh CannonsSt. Albans Saints
22
Maç Sonu
Altona MagicOakleigh Cannons
02
Maç Sonu
Preston LionsOakleigh Cannons
01
Maç Sonu
Dandenong CityOakleigh Cannons
11
Maç Sonu
Oakleigh CannonsDandenong Thunder
20
Maç Sonu
Green GullyOakleigh Cannons
05
Maç Sonu
Oakleigh CannonsBentleigh Greens
40
Maç Sonu
South MelbourneOakleigh Cannons
03
Maç Sonu
Oakleigh CannonsHume City
32
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
11
Maç Sonu
Oakleigh CannonsSunshine Georgies
21
Maç Sonu
Oakleigh CannonsHeidelberg United
23
Maç Sonu
Melbourne City IIOakleigh Cannons
11
Maç Sonu
St. Albans SaintsOakleigh Cannons
13
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAltona Magic
31
Maç Sonu
Oakleigh CannonsPreston Lions
13
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
30
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
12
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
03
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
33
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
12
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
00
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
42

Avondale

Maç Sonu
AvondalePreston Lions
23
Maç Sonu
Dandenong CityAvondale
31
Maç Sonu
AvondaleDandenong Thunder
110
Maç Sonu
Green GullyAvondale
02
Maç Sonu
AvondaleBentleigh Greens
40
Maç Sonu
South MelbourneAvondale
04
Maç Sonu
Hume CityAvondale
30
Maç Sonu
AvondaleAltona Magic
51
Maç Sonu
AvondaleSunshine Georgies
52
Maç Sonu
Heidelberg UnitedAvondale
21
Maç Sonu
AvondaleMelbourne City II
31
Maç Sonu
St. Albans SaintsAvondale
23
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
11
Maç Sonu
Preston LionsAvondale
21
Maç Sonu
AvondaleDandenong City
41
Maç Sonu
Dandenong ThunderAvondale
01
Maç Sonu
AvondaleGreen Gully
50
Maç Sonu
Bentleigh GreensAvondale
20
Maç Sonu
AvondaleSouth Melbourne
02
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
30
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
12
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
03
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
33
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
12
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
00
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
42

İkili Rekabet

Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
11
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
30
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
12
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
03
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
33
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
12
Maç Sonu
Oakleigh CannonsAvondale
00
Maç Sonu
AvondaleOakleigh Cannons
42

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası