Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Cruzeiro — Vitoria

Tüm sonuçlar ‹
Serie A · Hafta 9
CruzeiroEv Sahibi
3:0
Maç Sonu
· İstanbul
VitoriaDeplasman

İlk yarı: Cruzeiro 3, Vitoria 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Cruzeiro (ev sahibi) 3, Vitoria (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 9
Stadyum
Governador Magalhães Pinto
Şehir
Belo Horizonte
Hakem
Yuri Elino Ferreira Da Cruz, Brazil

İki takımın sonraki maçları

Cruzeiro

Yaklaşan
CruzeiroRemo
——
Yaklaşan
Atletico-MGCruzeiro
——

Vitoria

Yaklaşan
VitoriaAtletico Paranaense
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Serie A

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Flamengo312074612567
2Palmeiras311993542266
3Atletico Paranaense311588493753
4Cruzeiro3115610504651
5Fluminense311498493951
6Atletico-MG311489423550
7Bahia3113108443949
8Santos3112910484645
9Sao Paulo3112613363542
10RB Bragantino3111812393641
11Botafogo3110912444839
12Coritiba3110912384939
13Vitoria3110714344537
14Mirassol319913364436
15Vasco DA Gama309813364335
16Corinthians318914323933
17Internacional3171113334032
18Gremio3171014344431
19Remo3151115344926
20Chapecoense-sc303918306218

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Flamengo151131291036
2Palmeiras151131281036
3Fluminense161132291636
4Atletico-MG161051271735
5Sao Paulo161033251333
6Atletico Paranaense16952271532
7Vitoria151014221231
8Cruzeiro15843261628
9Bahia16763231727
10Gremio16754252126
11Mirassol16754232126
12RB Bragantino15735241724
13Botafogo16664262224
14Vasco DA Gama15735211824
15Santos15654222023
16Coritiba15555202020
17Corinthians16547161719
18Internacional15456181717
19Remo16376202116
20Chapecoense-sc14257193311

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Flamengo16943321531
2Palmeiras16862261230
3Cruzeiro16727243023
4Santos16646262622
5Bahia15645212222
6Atletico Paranaense15636222221
7Coritiba16547182919
8RB Bragantino16457151917
9Fluminense15366202315
10Atletico-MG15438151815
11Botafogo15438182615
12Internacional16367152315
13Corinthians15357162214
14Vasco DA Gama15258152511
15Mirassol15249132310
16Remo15249142810
17Sao Paulo15231011229
18Chapecoense-sc16141111297
19Vitoria16061012336
20Gremio1505109235

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Cruzeiro

Maç Sonu
CruzeiroSantos
00
Maç Sonu
Atletico ParanaenseCruzeiro
21
Maç Sonu
CruzeiroVasco DA Gama
33
Maç Sonu
FlamengoCruzeiro
20
Maç Sonu
TenancingoCruzeiro
00
Maç Sonu
CruzeiroAtletico-MG
10
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
10
Maç Sonu
CruzeiroCorinthians
11
Maç Sonu
CruzeiroPlatense
00
Maç Sonu
Pouso AlegreCruzeiro
12
Maç Sonu
Uniao TrabalhadoresCruzeiro
12
Maç Sonu
MirassolCruzeiro
22
Maç Sonu
CruzeiroMunicipal Limeño
11
Maç Sonu
CruzeiroAmerica Mineiro
20
Maç Sonu
CruzeiroCoritiba
12
Maç Sonu
BetimCruzeiro
01
Maç Sonu
BotafogoCruzeiro
40
Maç Sonu
Atletico-MGCruzeiro
21
Maç Sonu
CruzeiroDemocrata GV
01
Maç Sonu
CruzeiroUberlandia
50
Maç Sonu
TombenseCruzeiro
12
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
12
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
31
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
00
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
22
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
31
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
30
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
22
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
01
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
10

Vitoria

Maç Sonu
CRBVitoria
24
Maç Sonu
VitoriaBotafogo PB
12
Maç Sonu
VitoriaMirassol
10
Maç Sonu
GremioVitoria
20
Maç Sonu
VitoriaAtletico-MG
20
Maç Sonu
BahiaVitoria
11
Maç Sonu
BahiaVitoria
21
Penaltılar
VitoriaJacuipense
11
Maç Sonu
VitoriaGalícia
30
Maç Sonu
VitoriaBahia de Feira
10
Maç Sonu
VitoriaFlamengo
12
Maç Sonu
JequiéVitoria
22
Maç Sonu
PalmeirasVitoria
51
Maç Sonu
Barcelona BAVitoria
02
Maç Sonu
VitoriaRemo
20
Maç Sonu
VitoriaBahia
01
Maç Sonu
VitoriaJuazeirense
40
Maç Sonu
Porto BAVitoria
11
Maç Sonu
JacuipenseVitoria
00
Maç Sonu
VitoriaAtlético Alagoinhas
00
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
31
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
00
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
22
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
31
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
30
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
22
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
01
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
10

İkili Rekabet

Maç Sonu
CruzeiroVitoria
31
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
00
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
22
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
31
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
30
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
22
Maç Sonu
VitoriaCruzeiro
01
Maç Sonu
CruzeiroVitoria
10

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası