Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Pouso Alegre — Cruzeiro

Tüm sonuçlar ‹
Mineiro - 1 · Championship - Semi-finals
Pouso AlegreEv Sahibi
1:2
Maç Sonu
· İstanbul
CruzeiroDeplasman

İlk yarı: Pouso Alegre 0, Cruzeiro 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Pouso Alegre (ev sahibi) 1, Cruzeiro (deplasman) 2 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Championship - Semi-finals
Stadyum
Estadio Do Manduzao
Şehir
Pouso Alegre
Hakem
A. Policarpo Bento

İki takımın sonraki maçları

Pouso Alegre

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Cruzeiro

Yaklaşan
CruzeiroRemo
——
Yaklaşan
Atletico-MGCruzeiro
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Mineiro - 1

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Atletico-MG835016814
2Uniao Trabalhadores83237711
3Uberlandia82338129
4Democrata GV8215387
1Cruzeiro850314715
2North Esporte8323141111
3Athletic Club81437137
4Itabirito821510177
1America Mineiro843110615
2Pouso Alegre8413141413
3Tombense833210712
4Betim8233699

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Atletico-MG4130436
2Uniao Trabalhadores4121335
3Uberlandia4022142
4Democrata GV4013151
1Cruzeiro4202836
2North Esporte4112984
3Athletic Club4022262
4Itabirito40135121
1America Mineiro43107210
2Tombense4202646
3Pouso Alegre4202886
4Betim4013161

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Atletico-MG42201258
2Uberlandia4211787
3Uniao Trabalhadores4202446
4Democrata GV4202236
1Cruzeiro4301649
2North Esporte4211537
3Itabirito4202556
4Athletic Club4121575
1Betim4220538
2Pouso Alegre4211667
3Tombense4130436
4America Mineiro4121345

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Pouso Alegre

Maç Sonu
UberlandiaPouso Alegre
02
Maç Sonu
Pouso AlegreDemocrata GV
10
Maç Sonu
Pouso AlegreAtletico-MG
13
Maç Sonu
North EsportePouso Alegre
52
Maç Sonu
Pouso AlegreAthletic Club
34
Maç Sonu
Uniao TrabalhadoresPouso Alegre
00
Maç Sonu
Pouso AlegreItabirito
31
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
12
Maç Sonu
Pouso AlegreCruzeiro
02
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
01
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
51
Maç Sonu
Pouso AlegreCruzeiro
10

Cruzeiro

Maç Sonu
Uniao TrabalhadoresCruzeiro
12
Maç Sonu
MirassolCruzeiro
22
Maç Sonu
CruzeiroMunicipal Limeño
11
Maç Sonu
CruzeiroAmerica Mineiro
20
Maç Sonu
CruzeiroCoritiba
12
Maç Sonu
BetimCruzeiro
01
Maç Sonu
BotafogoCruzeiro
40
Maç Sonu
Atletico-MGCruzeiro
21
Maç Sonu
CruzeiroDemocrata GV
01
Maç Sonu
CruzeiroUberlandia
50
Maç Sonu
TombenseCruzeiro
12
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
12
Maç Sonu
Pouso AlegreCruzeiro
02
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
01
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
51
Maç Sonu
Pouso AlegreCruzeiro
10

İkili Rekabet

Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
12
Maç Sonu
Pouso AlegreCruzeiro
02
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
01
Maç Sonu
CruzeiroPouso Alegre
51
Maç Sonu
Pouso AlegreCruzeiro
10

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası