Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Mount Pleasant Academy — Montego Bay United

Tüm sonuçlar ‹
Premier League · Hafta 7
2:1
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Mount Pleasant Academy 0, Montego Bay United 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Mount Pleasant Academy (ev sahibi) 2, Montego Bay United (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 7
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Mount Pleasant Academy

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Montego Bay United

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Premier League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Montego Bay United64209314
2Racing United641114613
3Waterhouse633015212
4Tivoli Gardens632113611
5Tru-Juice632110311
6Chapelton62224108
7Cavalier5212787
8Molynes United62045126
9Portmore United3120635
10Arnett Gardens51221095
11Mount Pleasant Academy4112364
12Dunbeholden61052113
13Treasure Beach5023482
14Humble Lions60242172

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Montego Bay United4220528
2Tivoli Gardens42111057
3Tru-Juice3201826
4Chapelton3201376
5Molynes United4202496
6Portmore United2110524
7Arnett Gardens2110414
8Waterhouse2110314
9Racing United3111334
10Cavalier2101453
11Dunbeholden3102243
12Treasure Beach2020222
13Mount Pleasant Academy2011121
14Humble Lions2011051

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Racing United33001139
2Waterhouse42201218
3Montego Bay United2200416
4Tru-Juice3120215
5Tivoli Gardens2110314
6Cavalier3111334
7Mount Pleasant Academy2101243
8Chapelton3021132
9Portmore United1010111
10Arnett Gardens3012681
11Humble Lions40132121
12Molynes United2002130
13Treasure Beach3003260
14Dunbeholden3003070

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Mount Pleasant Academy

Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyClub Sando
20
Maç Sonu
Club SandoMount Pleasant Academy
11
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyCavalier
11
Maç Sonu
DunbeholdenMount Pleasant Academy
02
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyRacing United
01
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyCavalier
10
Maç Sonu
Tru-JuiceMount Pleasant Academy
40
Maç Sonu
Portmore UnitedMount Pleasant Academy
01
Maç Sonu
SalcedoMount Pleasant Academy
11
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyCibao
12
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyDelfines Del Este
10
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyRobin Hood
31
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyWeymouth Wales
10
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
23
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
21
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyLos Angeles Galaxy
03
Maç Sonu
Los Angeles GalaxyMount Pleasant Academy
30
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
01
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
22
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
11
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
01
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
20
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
11
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
30
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
11

Montego Bay United

Maç Sonu
Montego Bay UnitedArnett Gardens
22
Maç Sonu
CavalierMontego Bay United
13
Maç Sonu
Montego Bay UnitedDunbeholden
10
Maç Sonu
Racing UnitedMontego Bay United
01
Maç Sonu
Montego Bay UnitedTru-Juice
00
Maç Sonu
Montego Bay UnitedChapelton
20
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
23
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
21
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
01
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
22
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
11
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
01
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
20
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
11
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
30
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
11

İkili Rekabet

Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
23
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
21
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
01
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
22
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
11
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
01
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
20
Maç Sonu
Montego Bay UnitedMount Pleasant Academy
11
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
30
Maç Sonu
Mount Pleasant AcademyMontego Bay United
11

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet2.443.052.60

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Tamamlanmış maç arşivi; geçerli fiyat değildir.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası