Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Argentino Monte Maíz — Kimberley Mar del Plata

Tüm sonuçlar ‹
Torneo Federal A · Round of 16
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Argentino Monte Maíz (ev sahibi) —, Kimberley Mar del Plata (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Round of 16
Stadyum
Estadio Modesto Marrone
Şehir
Monte Maiz
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Argentino Monte Maíz

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Kimberley Mar del Plata

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Torneo Federal A

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Olimpo Bahia Blanca1687113431
2Douglas Haig18945221531
3Sportivo Belgrano1879221930
4San Martin Formosa16934251930
5Alvarado1676319727
6Gimnasia Chivilcoy18765171227
7Defensores de Belgrano VR18765242027
8Kimberley Mar del Plata1668215926
9Bartolomé Mitre1675413726
10Sol de América16826191426
11Juventud Antoniana16745191125
12Cipolletti16745191525
13Sarmiento de La Banda16745171525
149 de Julio Rafaela18747282725
15Sportivo Las Parejas18594121324
16Villa Mitre1658314823
17Argentino Monte Maíz16583161223
18Atenas16655121323
19Huracan Las Heras16655111323
20Atletico Escobar18648212922
21Fundacion Amigos16493171421
22Deportivo Rincon16547131619
23San Martín Mendoza16475111519
24Defensores de Vilelas16619212619
25Independiente De Chivilcoy18477152219
26El Linqueño18549142119
27Costa Brava16466121318
28Sol de Mayo16466151818
29Boca Unidos16538192518
30Germinal de Rawson1646671418
31Juventud Unida Univ.16385101017
32Tucuman Central16529141917
33Gimnasia Concepción18459121817
34Guillermo Brown16457132017
35Sarmiento Resistencia16367122315
36Santamarina1627791713
37Circulo Deportivo1627781613

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Gimnasia Chivilcoy963010021
2Douglas Haig963013521
3Alvarado862016120
4San Martin Formosa862015620
5Sol de América861114519
69 de Julio Rafaela9612211319
7Defensores de Belgrano VR954014619
8Olimpo Bahia Blanca85307018
9Bartolomé Mitre85307018
10Cipolletti852114617
11Sarmiento de La Banda852111317
12Tucuman Central852110317
13Sportivo Las Parejas94507317
14Atletico Escobar9522121017
15Argentino Monte Maíz84409116
16Villa Mitre84408116
17Sportivo Belgrano944111516
18San Martín Mendoza84408316
19Huracan Las Heras84407216
20Boca Unidos8503151215
21Germinal de Rawson84315215
22El Linqueño94329915
23Fundacion Amigos834112713
24Juventud Antoniana841312813
25Costa Brava841310613
26Kimberley Mar del Plata83418413
27Defensores de Vilelas8413131013
28Atenas83419613
29Deportivo Rincon84137513
30Independiente De Chivilcoy9342101213
31Sarmiento Resistencia83328712
32Gimnasia Concepción94058812
33Sol de Mayo825110911
34Guillermo Brown83239911
35Circulo Deportivo82427610
36Santamarina8233569
37Juventud Unida Univ.8143457

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Sportivo Belgrano935110414
2Kimberley Mar del Plata83417513
3Olimpo Bahia Blanca83416413
4Juventud Antoniana83327312
5Juventud Unida Univ.82426510
6Douglas Haig931591010
7San Martin Formosa8314101310
8Atenas83143710
9Bartolomé Mitre8224678
10Fundacion Amigos8152578
11Defensores de Belgrano VR922510148
12Cipolletti8224598
13Sarmiento de La Banda82246128
14Villa Mitre8143677
15Alvarado8143367
16Argentino Monte Maíz81437117
17Sol de América8215597
18Sol de Mayo8215597
19Sportivo Las Parejas91445107
20Huracan Las Heras82154117
21Gimnasia Chivilcoy91357126
22Deportivo Rincon81346116
23Independiente De Chivilcoy91355106
249 de Julio Rafaela91357146
25Guillermo Brown81344116
26Defensores de Vilelas82068166
27Costa Brava8053275
28Gimnasia Concepción90544105
29Atletico Escobar91269195
30El Linqueño91175124
31Santamarina80444114
32Boca Unidos80354133
33San Martín Mendoza80353123
34Circulo Deportivo80351103
35Germinal de Rawson80352123
36Sarmiento Resistencia80354163
37Tucuman Central80084160

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Argentino Monte Maíz

Yeterli önceki sonuç yok.

Kimberley Mar del Plata

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası