Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Plaza Colonia — Tacuarembo

Tüm sonuçlar ‹
Segunda División · 2nd Phase - 24
Plaza ColoniaEv Sahibi
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
TacuaremboDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Plaza Colonia (ev sahibi) —, Tacuarembo (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
2nd Phase - 24
Stadyum
Parque Cincuentenario Juan Prandi
Şehir
Colonia del Sacramento
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Plaza Colonia

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Tacuarembo

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Segunda División

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Oriental64118513
2Plaza Colonia63309212
3Fenix632113711
4Sportivo Huracan62409610
5Colón6231859
6Uruguay Montevideo6231759
7Rentistas6231659
8Cerrito6231889
9La Luz6141567
10Miramar6123375
11Paysandu6114474
12Atenas61145114
13CA River Plate61146134
14Tacuarembo6033593
1Atenas231256312241
2Plaza Colonia231067292336
3Rentistas231067302536
4Colón231067262436
5CA River Plate23968352933
6Oriental23896312633
7Cerrito23887292632
8Paysandu239410292931
9La Luz23878212531
10Fenix23797272530
11Miramar23788252729
12Sportivo Huracan237610223127
13Tacuarembo236611172624
14Uruguay Montevideo234613213518

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Plaza Colonia3210617
2Fenix3210737
3Cerrito3210527
4Oriental3210317
5Sportivo Huracan3120435
6Colón3111654
7La Luz3111454
8CA River Plate3111454
9Miramar3111124
10Uruguay Montevideo3030333
11Paysandu3102233
12Atenas3102253
13Rentistas3021232
14Tacuarembo3021242
1CA River Plate11722211023
2Atenas11641201022
3Cerrito1163216921
4Colón12624141120
5Oriental12543171219
6Plaza Colonia11533141018
7Fenix12453151317
8Rentistas12525121217
9Sportivo Huracan11524141517
10Paysandu11434141315
11Miramar12363101015
12Tacuarembo124357915
13La Luz11425141614
14Uruguay Montevideo12354161914

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Rentistas3210427
2Uruguay Montevideo3201426
3Oriental3201546
4Sportivo Huracan3120535
5Plaza Colonia3120315
6Colón3120205
7Fenix3111644
8La Luz3030113
9Cerrito3021362
10Tacuarembo3012351
11Paysandu3012241
12Atenas3012361
13Miramar3012251
14CA River Plate3003280
1Rentistas11542181319
2Atenas12615111219
3Plaza Colonia12534151318
4La Luz124537917
5Paysandu12516151616
6Colón11443121316
7Oriental11353141414
8Miramar11425151714
9Fenix11344121213
10Cerrito12255131711
11CA River Plate12246141910
12Sportivo Huracan1224681610
13Tacuarembo1123610179
14Uruguay Montevideo111195164

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Plaza Colonia

Yeterli önceki sonuç yok.

Tacuarembo

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet1.733.354.32

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası