Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Deportivo Español — Victoriano Arenas

Tüm sonuçlar ‹
Primera C · Round of 16
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Deportivo Español (ev sahibi) —, Victoriano Arenas (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Round of 16
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Deportivo Español

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Victoriano Arenas

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Primera C

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Berazategui3213127402451
2Sacachispas3214810332650
3Estrella Del Sur3212128333048
4Centro Español3212119433047
5Mercedes3212119312447
6Victoriano Arenas3211147261947
7Lugano3211138352946
8Juventud Unida3212911393345
9Puerto Nuevo32101111303641
10Defensores de Cambaceres329914253436
11JJ Urquiza3271411212635
12Deportivo Paraguayo3271114234132
13Leandro N. Alem328717305831
14Argentino Rosario3241513304227
1Lujan321976462264
2Canuelas3217105432261
3Deportivo Español3212164261652
4Leones de Rosario3213127312551
5Central Cordoba3213109322349
6General Lamadrid329149232741
7Sportivo Barracas3211714323240
8El Porvenir328168283240
9Central Ballester3210814293438
10Atletico Atlas3291013242937
11Claypole329914274036
12Yupanqui3281113333635
13Fénix3281014243234
14Deportivo Muñiz3261115233829

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Sacachispas16943201131
2Mercedes1686219930
3Estrella Del Sur16862181130
4Berazategui16844271428
5Victoriano Arenas1668213626
6Juventud Unida16655221423
7Lugano16583191323
8Centro Español16655241923
9JJ Urquiza16556121120
10Argentino Rosario163103151319
11Defensores de Cambaceres16466121518
12Leandro N. Alem16538162618
13Deportivo Paraguayo16457131817
14Puerto Nuevo16358152614
1Canuelas16943211031
2Lujan16934231030
3Central Cordoba16844191128
4General Lamadrid1677214828
5Deportivo Español1677210428
6Leones de Rosario16754171526
7Sportivo Barracas16727181523
8Fénix16655141323
9Atletico Atlas16565151621
10Claypole16565161821
11Central Ballester16556181320
12El Porvenir16394121518
13Yupanqui16367141615
14Deportivo Muñiz16358142014

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Puerto Nuevo16763151027
2Centro Español16664191124
3Berazategui16583131023
4Lugano16655161623
5Juventud Unida16646171922
6Victoriano Arenas16565131321
7Sacachispas16547131519
8Estrella Del Sur16466151918
9Defensores de Cambaceres16538131918
10Mercedes16457121517
11JJ Urquiza1629591515
12Deportivo Paraguayo16367102315
13Leandro N. Alem16349143213
14Argentino Rosario16151015298
1Lujan161042231234
2Canuelas16862221230
3Leones de Rosario16673141025
4Deportivo Español16592161224
5El Porvenir16574161722
6Central Cordoba16565131221
7Yupanqui16556192020
8Central Ballester16538112118
9Sportivo Barracas16457141717
10Atletico Atlas1644891316
11Deportivo Muñiz1636791815
12Claypole16439112215
13General Lamadrid1627791913
14Fénix16259101911

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
CanuelasLugano
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Deportivo Español

Yeterli önceki sonuç yok.

Victoriano Arenas

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet2.102.923.44

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası