Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Taghit — MC Saida

Tüm sonuçlar ‹
Ligue 2 · Hafta 2
TaghitEv Sahibi
0:1
Maç Sonu
· İstanbul
MC SaidaDeplasman

İlk yarı: Taghit 0, MC Saida 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Taghit (ev sahibi) 0, MC Saida (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 2
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Taghit

Yaklaşan
WA TlemcenTaghit
——

MC Saida

Yaklaşan
MC SaidaBlida
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Ligue 2

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1MSP Batna64207314
2Azazga63218411
3USM Annaba63129410
4MO Constantine62405310
5NC Magra63125610
6JSM Skikda5302649
7Khroub6231549
8Nrb Beni Oulbene6222448
9US Chaouia6222358
10MO Bejaia5212647
11Paradou AC5212547
12CA Batna6132346
13Teleghma6123795
14IRB Nezla5113474
15CR Béni Thour51045113
16JS Jijel5014171
1Blida651012316
2RC Kouba642011114
3GC Mascara64208114
4MC Saida54107313
5ASM Oran631210410
6Usm El Harrach63129710
7Mostaganem63129710
8Sidi Benali6312101010
9WA Mostaganem6132896
10Hussein Dey6204796
11Tiaret6114984
12WA Tlemcen5113274
13RC Arba3102373
14Koléa51044103
15El Bayadh6024172
16Taghit60152191

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1USM Annaba43108110
2Azazga3300619
3JSM Skikda3300519
4Khroub4220538
5US Chaouia4220318
6Nrb Beni Oulbene3210307
7MSP Batna3210317
8NC Magra3210207
9Paradou AC2200416
10MO Constantine2200316
11MO Bejaia2110204
12IRB Nezla2110324
13Teleghma3111444
14CA Batna3111334
15CR Béni Thour2101343
16JS Jijel2011121
1GC Mascara43107110
2Sidi Benali43109510
3Usm El Harrach3300819
4Blida3300719
5RC Kouba3210607
6MC Saida3210427
7ASM Oran2200926
8Hussein Dey3201526
9Mostaganem4202436
10WA Mostaganem2110314
11RC Arba1100213
12WA Tlemcen2101233
13Koléa3102363
14El Bayadh3021122
15Tiaret2011121
16Taghit3012181

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1MSP Batna3210427
2MO Constantine4040224
3MO Bejaia3102443
4NC Magra3102363
5Azazga3021232
6CA Batna3021012
7Khroub2011011
8Teleghma3012351
9Paradou AC3012131
10Nrb Beni Oulbene3012141
11USM Annaba2002130
12JSM Skikda2002130
13IRB Nezla3003150
14US Chaouia2002040
15CR Béni Thour3003270
16JS Jijel3003050
1RC Kouba3210517
2Blida3210527
3MC Saida2200316
4Mostaganem2110544
5GC Mascara2110104
6ASM Oran4112124
7Tiaret4103863
8WA Mostaganem4022582
9WA Tlemcen3012041
10Usm El Harrach3012161
11Koléa2002140
12Sidi Benali2002150
13Hussein Dey3003270
14RC Arba2002160
15El Bayadh3003050
16Taghit30031110

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Taghit

Yeterli önceki sonuç yok.

MC Saida

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası