Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Independiente del Valle — Universidad Catolica

Tüm sonuçlar ‹
Liga Pro · Championship Group - 4
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Independiente del Valle (ev sahibi) —, Universidad Catolica (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Championship Group - 4
Stadyum
Estadio Banco Guayaquil
Şehir
Quito
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Independiente del Valle

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Universidad Catolica

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Liga Pro

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Independiente del Valle302424733374
2Universidad Catolica301497512751
3Macara301569413351
4Aucas301488332850
5LDU de Quito3013710312446
6Barcelona SC3011118322544
7Libertad3011811333441
8Leones del Norte3010911313239
9Guayaquil City FC3010911333639
10Emelec3010911253439
11Mushuc Runa SC3091110353838
12Deportivo Cuenca3010614253736
13Orense SC309615364733
14Tecnico Universitario3010218284232
15Delfin SC307716193128
16Manta FC305619174221
1Independiente del Valle322525753577
2Macara331869453460
3LDU de Quito3315810362753
4Universidad Catolica3314109533152
5Aucas3314910363351
6Barcelona SC3211129342845
7Libertad3314811423550
8Guayaquil City FC33111012374343
9Emelec3311913314042
10Leones del Norte33101013333940
11Deportivo Cuenca3311814283941
12Mushuc Runa SC3391311394340
13Delfin SC339816273635
14Orense SC339816385035
15Tecnico Universitario3310320304633
16Manta FC337620224727

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Independiente del Valle151122361535
2Universidad Catolica151032371433
3Barcelona SC15942221031
4Macara15933231430
5Emelec15843171328
6Libertad15834201527
7Aucas15825191626
8Guayaquil City FC15663161324
9Mushuc Runa SC15663161424
10Leones del Norte15654181323
11LDU de Quito15654131123
12Orense SC15636232221
13Delfin SC15636101021
14Tecnico Universitario15618182119
15Deportivo Cuenca15546151819
16Manta FC1534871413
1Independiente del Valle161222381638
2Universidad Catolica161033371533
3Macara161033241433
4Barcelona SC16952231132
5LDU de Quito17854171329
6Aucas17836211927
1Libertad171034271533
2Guayaquil City FC17773201628
3Emelec16844181528
4Leones del Norte16655191623
1Delfin SC17836171427
2Mushuc Runa SC16673171525
3Deportivo Cuenca17656182023
4Orense SC16646232222
5Tecnico Universitario16628192220
6Manta FC17548101519

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Independiente del Valle151302371839
2Aucas15663141224
3LDU de Quito15726181323
4Macara15636181921
5Universidad Catolica15465141318
6Deportivo Cuenca15528101917
7Leones del Norte15447131916
8Guayaquil City FC15438172315
9Mushuc Runa SC15357192414
10Libertad15357131914
11Barcelona SC15276101513
12Tecnico Universitario154110102113
13Orense SC15339132512
14Emelec1525882111
15Manta FC15221110288
16Delfin SC1514109217
1Independiente del Valle161303371939
2Macara17836212027
3LDU de Quito16736191424
4Aucas16664151424
5Universidad Catolica17476161619
6Barcelona SC16277111713
1Libertad16457152017
2Leones del Norte17458142317
3Guayaquil City FC16439172715
4Emelec17359132514
1Deportivo Cuenca16538101918
2Mushuc Runa SC17368222815
3Orense SC173410152813
4Tecnico Universitario174112112413
5Delfin SC16151010228
6Manta FC16221212328

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
AucasBarcelona SC
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Independiente del Valle

Yeterli önceki sonuç yok.

Universidad Catolica

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet1.623.915.07

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası