Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

West Ham United U21 — Leeds United U21

Tüm sonuçlar ‹
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

West Ham United U21 (ev sahibi) —, Leeds United U21 (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Regular Season
Stadyum
Rush Green Stadium
Şehir
London
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

West Ham United U21

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Leeds United U21

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Premier League 2 Division One

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Tottenham Hotspur U21541015713
2Chelsea U21540115912
3Nottingham Forest U21540110912
4Liverpool U2153119410
5Southampton U2143107210
6Sunderland U215311151110
7Fulham U215311141010
8Norwich City U21531110710
9AFC Bournemouth U21531111910
10Manchester United U2143011469
11Everton U215221648
12Aston Villa U215221888
13Crystal Palace U214211737
14Derby County U21521213127
15Reading U215212777
16Leeds United U21521212137
17Brentford U21520311106
18Brighton U21512210125
19West Ham United U215122795
20Stoke City U215113874
21Arsenal U215041694
22Manchester City U213102763
23Burnley U2151048103
24Blackburn Rovers U213102473
25Ipswich Town U2131026103
26Wolves U2141032113
27Middlesbrough U2150238122
28Birmingham City U2140225112
29West Bromwich Albion U2140139131
30Leicester City U214013191
31Newcastle United U213003190

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Manchester United U2133001239
2Sunderland U2133001249
3Liverpool U213300829
4AFC Bournemouth U213300739
5Nottingham Forest U213300639
6Tottenham Hotspur U213210957
7Norwich City U213210847
8Chelsea U212200856
9Leeds United U213201776
10Brighton U213120855
11Fulham U212110764
12West Ham United U212110104
13Everton U213111444
14Aston Villa U213111454
15Manchester City U211100403
16Ipswich Town U211100413
17Stoke City U213102753
18Southampton U211100313
19Brentford U213102653
20Burnley U213102553
21Wolves U212101233
22Arsenal U213021472
23Leicester City U211010001
24Middlesbrough U212011451
25Derby County U212011571
26Reading U212011131
27Birmingham City U212011041
28Blackburn Rovers U211001230
29Crystal Palace U211001010
30West Bromwich Albion U211001130
31Newcastle United U212002170

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Crystal Palace U213210727
2Southampton U213210417
3Tottenham Hotspur U212200626
4Derby County U213201856
5Chelsea U213201746
6Fulham U213201746
7Reading U213201646
8Everton U212110204
9Aston Villa U212110434
10Brentford U212101553
11Norwich City U212101233
12Nottingham Forest U212101463
13Blackburn Rovers U212101243
14Arsenal U212020222
15Leeds United U212011561
16Liverpool U212011121
17Stoke City U212011121
18West Bromwich Albion U2130128101
19Birmingham City U212011571
20AFC Bournemouth U212011461
21West Ham United U213012691
22Middlesbrough U213012471
23Sunderland U212011371
24Manchester United U211001230
25Burnley U212002350
26Newcastle United U211001020
27Manchester City U212002360
28Brighton U212002270
29Ipswich Town U212002290
30Leicester City U213003190
31Wolves U212002080

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

West Ham United U21

Yeterli önceki sonuç yok.

Leeds United U21

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası