Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Vvsb — Zwaluwen

Tüm sonuçlar ‹
Derde Divisie · Hafta 11
VvsbEv Sahibi
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
ZwaluwenDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Vvsb (ev sahibi) —, Zwaluwen (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 11
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Vvsb

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Zwaluwen

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Derde Divisie

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1ACV10721261023
2VV Scherpenzeel10721181023
3Harkemase Boys10721201423
4Excelsior '311071228922
5SC Genemuiden10703221521
6TEC10622291720
7Sportlust '4610541181419
8Purmersteijn10532191218
9Sparta Nijkerk10424222114
10Hoogeveen10415242313
11ADO '2010415192113
12Hercules10316122210
13Staphorst1023516219
14Eemdijk921613287
15DVS 33 Ermelo1013613196
16Dovo1012712255
17Hollandia911716274
18SVZW100199281
1Noordwijk1081122225
2FC Lisse1081122825
3Excelsior Maassluis1072121723
4Rijnvogels10622251220
5UDI '191062220920
6Dongen10514242116
7Zwaluwen10514111416
8Poortugaal10505121415
9GOES10424192514
10Gemert10343141713
11Blauw Geel10334141412
12Roosendaal10316182310
13TOGB1023516249
14Groene Ster1023514249
15UNA1015412168
16Vvsb1022613218
17Achilles Veen102088226
18EVV1003711233

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1SC Genemuiden550013315
2Excelsior '31541017113
3Excelsior Maassluis541012113
4FC Lisse541011413
5VV Scherpenzeel541011513
6Dongen540116512
7Noordwijk540110212
8Purmersteijn540113612
9ACV532012311
10Harkemase Boys532010611
11TEC531116910
12Rijnvogels531113810
13UDI '19531111710
14Zwaluwen53114310
15Sportlust '465221778
16Groene Ster5212897
17ADO '205212787
18Roosendaal5203996
19Eemdijk4202776
20Blauw Geel5131776
21Gemert5131666
22Poortugaal5203576
23Hoogeveen520311156
24Achilles Veen52036106
25GOES52038176
26Sparta Nijkerk512212145
27UNA51228105
28TOGB512211155
29DVS 33 Ermelo5113694
30Hercules51133114
31Vvsb51045103
32Staphorst51047133
33EVV50236102
34SVZW50146121
35Dovo50148151
36Hollandia50058180

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Noordwijk541012013
2ACV540114712
3FC Lisse540111412
4Harkemase Boys540110812
5Sportlust '46532011711
6Rijnvogels531112410
7UDI '1953119210
8TEC531113810
9Excelsior Maassluis53119610
10VV Scherpenzeel53117510
11Excelsior '3153021189
12Sparta Nijkerk53021079
13Poortugaal5302779
14GOES52211188
15Hoogeveen52121387
16Gemert52128117
17Staphorst5131986
18Blauw Geel5203776
19Purmersteijn5131666
20ADO '20520312136
21Hercules52039116
22SC Genemuiden52039126
23Zwaluwen52037116
24Vvsb51228115
25Hollandia4112894
26TOGB5113594
27Roosendaal51139144
28Dovo51134104
29Dongen51138164
30UNA5032463
31DVS 33 Ermelo50237102
32Groene Ster50236152
33EVV50145131
34Eemdijk50146211
35Achilles Veen50052120
36SVZW50053160

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Vvsb

Yeterli önceki sonuç yok.

Zwaluwen

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası