Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Gimnasia La Plata Res. — Talleres Córdoba Res.

Tüm sonuçlar ‹
Reserve League · Clausura - 14
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Gimnasia La Plata Res. (ev sahibi) —, Talleres Córdoba Res. (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Clausura - 14
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Gimnasia La Plata Res.

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Talleres Córdoba Res.

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Reserve League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Vélez Sársfield Res.201523421347
2Boca Juniors Res.201235361239
3Racing Club Res.211164332639
4River Plate Res.211146292037
5Independiente Res.191135381936
6Lanús Res.191126402735
7Newell's Old Boys Res.191045271834
8Quilmes 2181035201233
9Defensa y Justicia Res.18954382432
10Atlético Tucumán Res.19937262830
11Unión Santa Fe Res.18783231929
12Estudiantes La Plata Res18846251628
13Argentinos Juniors Res.18774241828
14Belgrano Córdoba Res.18837272927
15Talleres Córdoba Res.18756272126
16Huracán Res.18756231726
17Rosario Central Res.18756252226
18Platense Res.18756172026
19Deportivo Riestra Res.18747251825
20Independiente Riva. Res.18738232324
21Instituto Res.18594202124
22San Lorenzo Res.18666222424
23Gimnasia La Plata Res.18657191723
24Gimnasia Mendoza 218657161923
25Banfield Res.18657141823
26Ferro 218648202322
27Central Córdoba SdE Res.18549213319
28Colón Res.185310152318
29Aldosivi Res.185310172818
30Barracas Central Res.18459112417
31Sarmiento Res.184410162616
32Tigre Res.184410152516
33Godoy Cruz Res.184311203015
34Atl. Rafaela 2183312213612
35Estudiantes Rio Cuarto 218251193211
36San Martín San Juan Res.18221416598
1Independiente Res.141031301033
2Lanús Res.13832271727
3Boca Juniors Res.1374217825
4Belgrano Córdoba Res.13742211825
5Estudiantes Rio Cuarto 214662151024
6Rosario Central Res.14662201824
7Vélez Sársfield Res.1365216423
8Deportivo Riestra Res.13724221323
9River Plate Res.13571221322
10Estudiantes La Plata Res13643231522
11Gimnasia Mendoza 213634141221
12Atl. Rafaela 214563161621
13Talleres Córdoba Res.13553151120
14Sarmiento Res.14473131019
15Newell's Old Boys Res.14464171418
16Godoy Cruz Res.13463141218
17San Lorenzo Res.13535141218
18Instituto Res.13463181818
19Gimnasia La Plata Res.1345413917
20Huracán Res.13526141317
21Quilmes 213454111117
22Unión Santa Fe Res.13373171316
23Defensa y Justicia Res.14374202016
24Atlético Tucumán Res.13445101416
25Aldosivi Res.14365131615
26Tigre Res.14437162215
27Argentinos Juniors Res.1435691414
28Racing Club Res.13274192413
29San Martín San Juan Res.13346112113
30Independiente Riva. Res.13337172412
31Central Córdoba SdE Res.13337112112
32Banfield Res.14338122412
33Barracas Central Res.131669209
34Colón Res.132299218
35Platense Res.140777187
36Ferro 2131399256

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Vélez Sársfield Res.1190227727
2Boca Juniors Res.1180322524
3Newell's Old Boys Res.980116524
4Independiente Res.10712241022
5River Plate Res.11632181121
6Quilmes 2962114520
7Defensa y Justicia Res.953123818
8Unión Santa Fe Res.9531161018
9Lanús Res.9603191518
10Deportivo Riestra Res.952218617
11Argentinos Juniors Res.952215817
12Belgrano Córdoba Res.9522161217
13Racing Club Res.944113816
14Platense Res.944112816
15Estudiantes La Plata Res951311716
16Huracán Res.943212515
17Ferro 2943215915
18Atlético Tucumán Res.9432141215
19Gimnasia Mendoza 294239814
20Rosario Central Res.9423121214
21Central Córdoba SdE Res.9423121514
22Independiente Riva. Res.9414161213
23Banfield Res.93427613
24Instituto Res.93428913
25Colón Res.94148913
26Tigre Res.933391012
27Aldosivi Res.9405101312
28Godoy Cruz Res.9324111211
29Barracas Central Res.93244911
30Talleres Córdoba Res.9243151310
31Gimnasia La Plata Res.92348109
32Atl. Rafaela 2922511178
33San Lorenzo Res.922510168
34Estudiantes Rio Cuarto 291444107
35San Martín San Juan Res.92169197
36Sarmiento Res.91268135
1Independiente Res.752019417
2Atl. Rafaela 2752012717
3Lanús Res.651015616
4Boca Juniors Res.75118116
5Vélez Sársfield Res.742113214
6Deportivo Riestra Res.642015614
7Estudiantes La Plata Res7421171014
8Belgrano Córdoba Res.642010514
9Estudiantes Rio Cuarto 274217414
10Huracán Res.641110313
11San Lorenzo Res.741211613
12Talleres Córdoba Res.733111612
13Quilmes 273318612
14Newell's Old Boys Res.732212711
15Aldosivi Res.73226511
16Unión Santa Fe Res.624013410
17River Plate Res.624011610
18Defensa y Justicia Res.724112810
19Godoy Cruz Res.62408410
20Gimnasia La Plata Res.63128510
21Instituto Res.724110910
22Rosario Central Res.72418810
23Atlético Tucumán Res.63127710
24Sarmiento Res.7232659
25Argentinos Juniors Res.7232549
26Banfield Res.7232889
27San Martín San Juan Res.7232449
28Tigre Res.7304799
29Independiente Riva. Res.6222888
30Gimnasia Mendoza 27223568
31Barracas Central Res.7142687
32Racing Club Res.612310125
33Central Córdoba SdE Res.7124595
34Ferro 261233105
35Colón Res.71156144
36Platense Res.7034293

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Racing Club Res.12723201823
2Vélez Sársfield Res.962115620
3Lanús Res.10523211217
4Talleres Córdoba Res.951312816
5San Lorenzo Res.944112816
6River Plate Res.1051411916
7Boca Juniors Res.943214715
8Atlético Tucumán Res.10505121615
9Independiente Res.942314914
10Gimnasia La Plata Res.942311714
11Defensa y Justicia Res.9423151614
12Quilmes 294146713
13Estudiantes La Plata Res933314912
14Rosario Central Res.9333131012
15Instituto Res.9252121211
16Huracán Res.9324111211
17Argentinos Juniors Res.925291011
18Unión Santa Fe Res.92527911
19Independiente Riva. Res.932471111
20Sarmiento Res.932481311
21Newell's Old Boys Res.10244111310
22Banfield Res.931571210
23Belgrano Córdoba Res.9315111710
24Platense Res.931551210
25Gimnasia Mendoza 292347119
26Deportivo Riestra Res.92257128
27Ferro 292165147
28Aldosivi Res.91357156
29Barracas Central Res.91357156
30Colón Res.91267145
31Central Córdoba SdE Res.91269185
32Atl. Rafaela 2911710194
33Godoy Cruz Res.91179184
34Tigre Res.91176154
35Estudiantes Rio Cuarto 291175224
36San Martín San Juan Res.90187401
1Independiente Res.751111616
2Rosario Central Res.7421121014
3Gimnasia Mendoza 264119613
4River Plate Res.733111712
5Lanús Res.7322121111
6Belgrano Córdoba Res.7322111311
7Estudiantes Rio Cuarto 272418610
8Sarmiento Res.72417510
9Boca Juniors Res.6231979
10Vélez Sársfield Res.6231329
11Deportivo Riestra Res.7304779
12Estudiantes La Plata Res6222658
13Instituto Res.6222898
14Talleres Córdoba Res.6222458
15Godoy Cruz Res.7223688
16Racing Club Res.71519128
17Gimnasia La Plata Res.7142547
18Newell's Old Boys Res.7142577
19Central Córdoba SdE Res.62136127
20Tigre Res.71339136
21Defensa y Justicia Res.71338126
22Atlético Tucumán Res.7133376
23Unión Santa Fe Res.7133496
24Quilmes 26123355
25San Lorenzo Res.6123365
26Argentinos Juniors Res.71244105
27Aldosivi Res.70437114
28Platense Res.7043594
29Colón Res.6114374
30Atl. Rafaela 27043494
31Huracán Res.71154104
32Independiente Riva. Res.71159164
33San Martín San Juan Res.61147174
34Banfield Res.71064163
35Barracas Central Res.60243122
36Ferro 270166151

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
Belgrano Córdoba Res.Estudiantes La Plata Res
——
Yaklaşan
River Plate Res.Vélez Sársfield Res.
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Gimnasia La Plata Res.

Yeterli önceki sonuç yok.

Talleres Córdoba Res.

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet2.442.882.74

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası