Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Sao Paulo — Bolívar

Tüm sonuçlar ‹
CONMEBOL Sudamericana · Round of 16
Sao PauloEv Sahibi
3:1
Maç Sonu
· İstanbul
BolívarDeplasman

İlk yarı: Sao Paulo 1, Bolívar 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Sao Paulo (ev sahibi) 3, Bolívar (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Round of 16
Stadyum
Estadio Do MorumBIS
Şehir
Sao Paulo
Hakem
K. Ortega

İki takımın sonraki maçları

Sao Paulo

Yaklaşan
MirassolSao Paulo
——
Yaklaşan
BahiaSao Paulo
——

Bolívar

Yaklaşan
Real PotosíBolívar
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu CONMEBOL Sudamericana

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Macara62406310
2Tigre6231859
3America de Cali6231659
4Alianza Atletico6024292
1Atletico-MG63128610
2Cienciano6222578
3Juventud61411077
4Puerto Cabello6213697
1Sao Paulo63306112
2O'Higgins63128610
3Millonarios6222778
4Boston River61055123
1Deportivo Recoleta6150658
2Santos6141867
3San Lorenzo6141657
4Deportivo Cuenca6132376
1Botafogo651015516
2Caracas FC6231999
3Racing Club62221198
4Independiente60063150
1Atletico Torque641111513
2Gremio63218311
3Deportivo Riestra61234105
4Palestino6033163
1Olimpia641110613
2Vasco DA Gama631210610
3A. Italiano6213797
4Barracas Central6033283
1River Plate64209314
2RB Bragantino631212510
3Carabobo FC6303659
4Blooming60153171

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Tigre3201416
2America de Cali3120325
3Macara3030333
4Alianza Atletico3012151
1Atletico-MG3300519
2Puerto Cabello3210627
3Cienciano3210417
4Juventud3120735
1Sao Paulo3210517
2O'Higgins3210407
3Millonarios3111224
4Boston River3102573
1Santos3120635
2Deportivo Cuenca3120325
3San Lorenzo3111324
4Deportivo Recoleta3030223
1Botafogo3210627
2Racing Club3111654
3Caracas FC3111344
4Independiente3003390
1Atletico Torque3300619
2Gremio3210527
3Deportivo Riestra3111244
4Palestino3021132
1Olimpia3210627
2Vasco DA Gama3201726
3A. Italiano3102343
4Barracas Central3021232
1River Plate3210517
2RB Bragantino3201536
3Carabobo FC3201426
4Blooming3012191

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Macara3210307
2America de Cali3111334
3Tigre3030443
4Alianza Atletico3012141
1Juventud3021342
2Atletico-MG3012351
3Cienciano3012161
4Puerto Cabello3003070
1Sao Paulo3120105
2Millonarios3111554
3O'Higgins3102463
4Boston River3003050
1Deportivo Recoleta3120435
2San Lorenzo3030333
3Santos3021232
4Deportivo Cuenca3012051
1Botafogo3300939
2Caracas FC3120655
3Racing Club3111544
4Independiente3003060
1Gremio3111314
2Atletico Torque3111544
3Palestino3012031
4Deportivo Riestra3012261
1Olimpia3201446
2A. Italiano3111454
3Vasco DA Gama3111344
4Barracas Central3012051
1River Plate3210427
2RB Bragantino3111724
3Carabobo FC3102233
4Blooming3003280

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Sao Paulo

Yeterli önceki sonuç yok.

Bolívar

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası