Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Albirex Niigata — Tokushima Vortis

Tüm sonuçlar ‹
J2 League · Hafta 9
2:1
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Albirex Niigata 2, Tokushima Vortis 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Albirex Niigata (ev sahibi) 2, Tokushima Vortis (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 9
Stadyum
Denka Big Swan Stadium
Şehir
Niigata
Hakem
T. Mikuriya

İki takımın sonraki maçları

Albirex Niigata

İlk Yarı
Albirex NiigataSagan Tosu
10

Tokushima Vortis

İlk Yarı
Tokushima VortisVanraure Hachinohe
00

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu J2 League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Vegalta Sendai1173118824
2Omiya Ardija11551211120
3Albirex Niigata11623151920
4Kataller Toyama11542201119
5Yokohama FC11533201418
6Shonan Bellmare11461121018
7Oita Trinita1145216917
8Iwaki11506181715
9Fujieda MYFC11353131114
10Tegevajaro Miyazaki11353151514
11Jubilo Iwata11425131414
12Sagan Tosu11425111314
13Tokushima Vortis11425101214
14Consadole Sapporo12426151914
15Blaublitz Akita11344121213
16Montedio Yamagata12417111113
17Tochigi City11326171811
18Imabari11326142211
19Vanraure Hachinohe1132692011
20Ventforet Kofu1131792310

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Albirex Niigata55008315
2Iwaki640212612
3Sagan Tosu64029712
4Oita Trinita632113611
5Omiya Ardija532011411
6Blaublitz Akita632110711
7Yokohama FC531113610
8Fujieda MYFC62407310
9Tokushima Vortis53116210
10Consadole Sapporo631281010
11Vegalta Sendai5230749
12Tegevajaro Miyazaki6231879
13Montedio Yamagata7304779
14Kataller Toyama61411187
15Jubilo Iwata5212557
16Ventforet Kofu6213677
17Vanraure Hachinohe6204386
18Shonan Bellmare4121455
19Tochigi City5113994
20Imabari51137114

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Vegalta Sendai650111415
2Shonan Bellmare73408513
3Kataller Toyama54019312
4Omiya Ardija62311079
5Yokohama FC6222788
6Jubilo Iwata6213897
7Tochigi City6213897
8Imabari62137117
9Oita Trinita5131336
10Tegevajaro Miyazaki5122785
11Vanraure Hachinohe51226125
12Albirex Niigata61237165
13Montedio Yamagata5113444
14Consadole Sapporo6114794
15Fujieda MYFC5113684
16Tokushima Vortis61144104
17Iwaki51046113
18Ventforet Kofu51043163
19Blaublitz Akita5023252
20Sagan Tosu5023262

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Albirex Niigata

Yeterli önceki sonuç yok.

Tokushima Vortis

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası