Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Cariari Pococi — Aserri FC

Tüm sonuçlar ‹
Liga de Ascenso · Hafta 13
2:1
Maç Sonu
· İstanbul
Aserri FCDeplasman

İlk yarı: Cariari Pococi 1, Aserri FC 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Cariari Pococi (ev sahibi) 2, Aserri FC (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 13
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Cariari Pococi

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Aserri FC

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Liga de Ascenso

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Aserri FC22967282733
2Santa Ana12903211127
3ADR Jicaral1073018524
4Pitbulls Santa Barbara FC12552211720
5Quepos Cambute1161415919
6AD Carmelita12444201416
7Cariari Pococi12444121216
8Municipal Grecia10433111015
9Guadalupe FC12435161915
10AD Sarchí10424111314
11Futbol Consultants Moravia12417141413
12CS Uruguay122379259
13AD Cofutpa102179177
14Santa Cruz FC1120912246

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Aserri FC11533141418
2Quepos Cambute550012215
3Santa Ana55009315
4Pitbulls Santa Barbara FC642012714
5ADR Jicaral532011411
6Municipal Grecia53207311
7AD Sarchí53117410
8Cariari Pococi6231989
9AD Carmelita721412107
10AD Cofutpa5212547
11Santa Cruz FC62049106
12Futbol Consultants Moravia6204586
13CS Uruguay61235115
14Guadalupe FC6114394

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Aserri FC11434141315
2ADR Jicaral54107113
3Santa Ana740312812
4Guadalupe FC6321131011
5AD Carmelita5230849
6Futbol Consultants Moravia6213967
7Cariari Pococi6213347
8Pitbulls Santa Barbara FC61329106
9Municipal Grecia5113474
10Quepos Cambute6114374
11AD Sarchí5113494
12CS Uruguay61144144
13AD Cofutpa50054130
14Santa Cruz FC50053140

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Maç Sonu
Pitbulls Santa Barbara FCAD Carmelita
21

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Cariari Pococi

Maç Sonu
Guadalupe FCCariari Pococi
10
Maç Sonu
Cariari PocociFutbol Consultants Moravia
10
Maç Sonu
Santa AnaCariari Pococi
10
Maç Sonu
Cariari PocociSanta Ana
12
Maç Sonu
Cariari PocociCS Uruguay
11
Maç Sonu
Cariari PocociPitbulls Santa Barbara FC
21
Maç Sonu
Pitbulls Santa Barbara FCCariari Pococi
10
Maç Sonu
Cariari PocociAD Carmelita
11
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
11
Maç Sonu
Cariari PocociGuadalupe FC
33
Maç Sonu
Futbol Consultants MoraviaCariari Pococi
01
Maç Sonu
CS UruguayCariari Pococi
01
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
22
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
22
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
30
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
01
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
21
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
31
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
21
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
20

Aserri FC

Maç Sonu
Aserri FCAD Sarchí
16
Maç Sonu
Aserri FCAD Carmelita
11
Maç Sonu
Aserri FCSanta Cruz FC
21
Maç Sonu
Pitbulls Santa Barbara FCAserri FC
22
Maç Sonu
Municipal GreciaAserri FC
22
Maç Sonu
Aserri FCGuadalupe FC
23
Maç Sonu
Aserri FCQuepos Cambute
10
Maç Sonu
Futbol Consultants MoraviaAserri FC
10
Maç Sonu
Aserri FCSanta Ana
10
Maç Sonu
ADR JicaralAserri FC
11
Maç Sonu
Aserri FCAD Cofutpa
21
Maç Sonu
CS UruguayAserri FC
01
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
11
Maç Sonu
AD SarchíAserri FC
21
Maç Sonu
Santa Cruz FCAserri FC
12
Maç Sonu
AD CarmelitaAserri FC
12
Maç Sonu
Aserri FCMunicipal Grecia
32
Maç Sonu
Aserri FCPitbulls Santa Barbara FC
11
Maç Sonu
Quepos CambuteAserri FC
21
Maç Sonu
Guadalupe FCAserri FC
02
Maç Sonu
Santa AnaAserri FC
10
Maç Sonu
Aserri FCADR Jicaral
01
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
22
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
22
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
30
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
01
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
21
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
31
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
21
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
20

İkili Rekabet

Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
11
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
22
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
22
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
30
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
01
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
21
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
31
Maç Sonu
Aserri FCCariari Pococi
21
Maç Sonu
Cariari PocociAserri FC
20

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası