Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Johor Darul Takzim FC — Melaka

Tüm sonuçlar ‹
Super League · Hafta 22
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
MelakaDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Johor Darul Takzim FC (ev sahibi) —, Melaka (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 22
Stadyum
Sultan Ibrahim Stadium
Şehir
Johor Bahru
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Johor Darul Takzim FC

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Melaka

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Super League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Johor Darul Takzim FC660028018
2Selangor550016415
3Kuching FA640217712
4DPMM FC Brunei5302679
5Sabah FA5212767
6Melaka52038116
7Kuala Lumpur FA62046166
8Negeri Sembilan5122785
9Terengganu5122475
10Imigresen51229155
11Penang5113484
12Kelantan Red Warrior FC60066290

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Johor Darul Takzim FC550025015
2Selangor3300939
3Sabah FA4202656
4Melaka3201656
5Negeri Sembilan3120635
6Terengganu4112364
7DPMM FC Brunei1100323
8Penang2101333
9Kuala Lumpur FA2101163
10Imigresen1010111
11Kuching FA0000000
12Kelantan Red Warrior FC40044170

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Kuching FA640217712
2Selangor2200716
3DPMM FC Brunei4202356
4Imigresen41128144
5Johor Darul Takzim FC1100303
6Kuala Lumpur FA41035103
7Sabah FA1010111
8Terengganu1010111
9Penang3012151
10Melaka2002260
11Negeri Sembilan2002150
12Kelantan Red Warrior FC20022120

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Johor Darul Takzim FC

Maç Sonu
DPMM FC BruneiJohor Darul Takzim FC
02
Maç Sonu
TerengganuJohor Darul Takzim FC
03
Maç Sonu
Pohang SteelersJohor Darul Takzim FC
02
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCPenang
41
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCSvay Rieng
60
Maç Sonu
PenangJohor Darul Takzim FC
27
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCBuriram United
11
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCNegeri Sembilan
30
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCDamansara
100
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCDPMM FC Brunei
30
Maç Sonu
DamansaraJohor Darul Takzim FC
14
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCImigresen
70
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCKelantan Red Warrior FC
90
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCKuching FA
30
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCChelsea
33
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCFC Cartagena
20
Maç Sonu
ElcheJohor Darul Takzim FC
00
Maç Sonu
Al-EttifaqJohor Darul Takzim FC
32
Maç Sonu
MelakaJohor Darul Takzim FC
12
Maç Sonu
MelakaJohor Darul Takzim FC
13
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCMelaka
50
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCMelaka
71

Melaka

Maç Sonu
MelakaKuala Lumpur FA
32
Maç Sonu
MelakaKuching FA
12
Maç Sonu
PenangMelaka
21
Maç Sonu
SelangorMelaka
32
Maç Sonu
MelakaPenang
01
Maç Sonu
MelakaNegeri Sembilan
21
Maç Sonu
TerengganuMelaka
30
Maç Sonu
MelakaJohor Darul Takzim FC
12
Maç Sonu
MelakaJohor Darul Takzim FC
13
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCMelaka
50
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCMelaka
71

İkili Rekabet

Maç Sonu
MelakaJohor Darul Takzim FC
12
Maç Sonu
MelakaJohor Darul Takzim FC
13
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCMelaka
50
Maç Sonu
Johor Darul Takzim FCMelaka
71

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası