Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Stratford Town — Alvechurch

Tüm sonuçlar ‹
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
AlvechurchDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Stratford Town (ev sahibi) —, Alvechurch (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 10
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Stratford Town

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Alvechurch

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Non League Premier - Southern Central

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Real Bedford121020361332
2Bury Town131012231531
3Bromsgrove Sporting12831211127
4Rushall Olympic14905302127
5Needham Market13724281923
6Peterborough Sports13652251823
7Kettering Town1264222922
8Alvechurch1163218621
9Anstey Nomads11542201619
10Racing Club Warwick13454201717
11Halesowen Town11524131617
12Stourbridge12444141616
13Redditch United11353171614
14Banbury United13346162313
15Leiston11335172112
16Stratford Town12255122011
17Leamington13247172310
18Bishop's Stortford12318142210
19Hitchin Town13247111910
20Worcester City111468167
21Leighton Town1212913265
22Stamford1301123351

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Rushall Olympic7601171018
2Kettering Town752016217
3Real Bedford7520211117
4Bury Town650111815
5Bromsgrove Sporting742111614
6Alvechurch641111213
7Halesowen Town64119613
8Anstey Nomads532011511
9Needham Market732213911
10Redditch United531110610
11Peterborough Sports6312131110
12Banbury United7313111210
13Hitchin Town7232879
14Racing Club Warwick71511188
15Bishop's Stortford62138107
16Stourbridge62137107
17Leamington6132976
18Leiston4202766
19Stratford Town71338116
20Worcester City4112244
21Leighton Town51137124
22Stamford60151131

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Bury Town751112716
2Real Bedford550015215
3Peterborough Sports734012713
4Bromsgrove Sporting541010513
5Needham Market6402151012
6Rushall Olympic730413119
7Stourbridge6231769
8Racing Club Warwick6303999
9Alvechurch5221748
10Anstey Nomads62229118
11Leiston713310156
12Kettering Town5122675
13Stratford Town5122495
14Redditch United60427104
15Halesowen Town51134104
16Leamington71158164
17Bishop's Stortford61056123
18Worcester City70346123
19Banbury United60335113
20Leighton Town70166141
21Hitchin Town60153121
22Stamford70072220

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Stratford Town

Yeterli önceki sonuç yok.

Alvechurch

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet3.063.242.11

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası