Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

US Hostert — UNA Strassen

Tüm sonuçlar ‹
National Division · Hafta 11
US HostertEv Sahibi
0:2
Maç Sonu
· İstanbul
UNA StrassenDeplasman

İlk yarı: US Hostert 0, UNA Strassen 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

US Hostert (ev sahibi) 0, UNA Strassen (deplasman) 2 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 11
Stadyum
Stade Jos Becker
Şehir
Hostert
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

US Hostert

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

UNA Strassen

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu National Division

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1UNA Strassen1091020328
2FC Differdange 031090130827
3US Mondorf-les-bains10802221324
4UN Kaerjeng 9710703291721
5Racing FC Union Luxembourg10541241119
6Atert Bissen10613251419
7Progres Niederkorn1061316719
8Résidence Walferdange10514191916
9F91 Dudelange10415161613
10US Hostert10325151811
11AS Jeunesse Esch10316162110
12Victoria Rosport1022617258
13US Rumelange1021712287
14Etzella Ettelbruck101277195
15Wiltz1011815284
16Swift Hesperange100010238—

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1FC Differdange 03660019118
2UNA Strassen541010213
3UN Kaerjeng 97540120512
4US Mondorf-les-bains540111612
5Racing FC Union Luxembourg532019611
6Atert Bissen53021299
7Progres Niederkorn5212647
8Résidence Walferdange62139127
9AS Jeunesse Esch4202766
10F91 Dudelange520311116
11US Rumelange52037156
12US Hostert5122665
13Victoria Rosport511310114
14Wiltz5014491
15Etzella Ettelbruck40041100
16Swift Hesperange50052180

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1UNA Strassen550010115
2Progres Niederkorn540110312
3US Mondorf-les-bains540111712
4Atert Bissen531113510
5FC Differdange 0343011179
6Résidence Walferdange43011079
7UN Kaerjeng 9753029129
8Racing FC Union Luxembourg5221558
9F91 Dudelange5212557
10US Hostert52039126
11Etzella Ettelbruck6123695
12AS Jeunesse Esch61149154
13Victoria Rosport51137144
14Wiltz510411193
15US Rumelange50145131
16Swift Hesperange50050200

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

US Hostert

Maç Sonu
Atert BissenUS Hostert
51
Maç Sonu
US HostertProgres Niederkorn
02
Penaltılar
Alisontia SteinselUS Hostert
11
Maç Sonu
US HostertAS Jeunesse Esch
11
Maç Sonu
US HostertF91 Dudelange
00
Maç Sonu
Victoria RosportUS Hostert
02
Maç Sonu
US HostertFC Differdange 03
02
Maç Sonu
Swift HesperangeUS Hostert
02
Maç Sonu
US HostertEtzella Ettelbruck
51
Maç Sonu
UN Kaerjeng 97US Hostert
42
Maç Sonu
Résidence WalferdangeUS Hostert
32
Maç Sonu
Excelsior VirtonUS Hostert
10
Maç Sonu
F91 DudelangeUS Hostert
51
Maç Sonu
RM Hamm BenficaUS Hostert
04
Maç Sonu
Atert BissenUS Hostert
21
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
10
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
40
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
12
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
22
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
21
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
20
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
10
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
40
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
11

UNA Strassen

Maç Sonu
UNA StrassenRacing FC Union Luxembourg
11
Maç Sonu
WiltzUNA Strassen
02
Maç Sonu
US EschUNA Strassen
08
Maç Sonu
UNA StrassenUS Rumelange
20
Maç Sonu
US Mondorf-les-bainsUNA Strassen
12
Maç Sonu
Résidence WalferdangeUNA Strassen
03
Maç Sonu
UNA StrassenAtert Bissen
21
Maç Sonu
Progres NiederkornUNA Strassen
01
Maç Sonu
UNA StrassenAS Jeunesse Esch
10
Maç Sonu
F91 DudelangeUNA Strassen
02
Maç Sonu
UNA StrassenVictoria Rosport
40
Maç Sonu
UNA StrassenFK Partizan
01
Maç Sonu
FK PartizanUNA Strassen
40
Maç Sonu
La FioritaUNA Strassen
02
Maç Sonu
UNA StrassenLa Fiorita
10
Maç Sonu
UNA StrassenVictoria Rosport
20
Maç Sonu
FC Differdange 03UNA Strassen
11
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
10
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
40
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
12
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
22
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
21
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
20
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
10
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
40
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
11

İkili Rekabet

Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
10
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
40
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
12
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
22
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
21
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
20
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
10
Maç Sonu
UNA StrassenUS Hostert
40
Maç Sonu
US HostertUNA Strassen
11

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası