Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Folkestone Invicta — Farnborough

Tüm sonuçlar ‹
National League - South · National League South - 13
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
FarnboroughDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Folkestone Invicta (ev sahibi) —, Farnborough (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
National League South - 13
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Folkestone Invicta

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Farnborough

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu National League - South

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Maidstone Utd12813221325
2Ebbsfleet United1064022622
3Salisbury1163220821
4Billericay Town11632251421
5Truro City1163217821
6Tonbridge Angels12624211120
7Dagenham & Redbridge1262410920
8Weston-super-Mare12534201718
9Dover11533181718
10Dorking Wanderers11452231717
11Farnham Town11524171617
12Folkestone Invicta12444181416
13Torquay11443181516
14Horsham12363141515
15Chelmsford City1028014814
16Hemel Hempstead Town12354101114
17Farnborough11425101714
18Maidenhead12345131413
19Chesham United11317162410
20Braintree11317182710
21AFC Totton1231892310
22Hampton & Richmond1122711268
23Walton & Hersham1122710278
24Slough Town12111012314

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Billericay Town642017714
2Weston-super-Mare742114614
3Dagenham & Redbridge64116213
4Ebbsfleet United633015412
5Salisbury540114312
6Folkestone Invicta632112611
7Truro City53119310
8Torquay624012710
9Maidstone Utd63128710
10Dover622211118
11Dorking Wanderers521210107
12Farnham Town621310117
13Hampton & Richmond52129107
14Chelmsford City4130216
15Tonbridge Angels6204886
16Farnborough5203376
17AFC Totton62045106
18Braintree72058166
19Horsham6123695
20Maidenhead6042494
21Chesham United51135134
22Hemel Hempstead Town5032473
23Slough Town60153101
24Walton & Hersham50143131

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Maidstone Utd650114615
2Tonbridge Angels642013314
3Truro City63218511
4Hemel Hempstead Town73226411
5Dorking Wanderers624013710
6Ebbsfleet United43107210
7Horsham62408610
8Farnham Town53117510
9Dover53117610
10Maidenhead6303959
11Salisbury6231659
12Chelmsford City61501278
13Farnborough62227108
14Billericay Town5212877
15Dagenham & Redbridge6213477
16Walton & Hersham62137147
17Chesham United620411116
18Torquay5203686
19Folkestone Invicta6123685
20Braintree411210114
21Weston-super-Mare51136114
22AFC Totton61144134
23Slough Town61059213
24Hampton & Richmond60152161

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
Chelmsford CityTonbridge Angels
——
Yaklaşan
Dagenham & RedbridgeChesham United
——
Yaklaşan
Ebbsfleet UnitedMaidenhead
——
Yaklaşan
Farnham TownBraintree
——
Yaklaşan
Hampton & RichmondTruro City
——
Yaklaşan
Hemel Hempstead TownAFC Totton
——
Yaklaşan
HorshamWalton & Hersham
——
Yaklaşan
SalisburyDover
——
Yaklaşan
Slough TownDorking Wanderers
——
Yaklaşan
TorquayMaidstone Utd
——
Yaklaşan
Weston-super-MareBillericay Town
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Folkestone Invicta

Yeterli önceki sonuç yok.

Farnborough

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet1.713.883.80

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası