Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Worksop Town — Spalding United

Tüm sonuçlar ‹
National League - North · National League North - 36
Worksop TownEv Sahibi
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Worksop Town (ev sahibi) —, Spalding United (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
National League North - 36
Stadyum
Sandy Lane Stadium
Şehir
Worksop
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Worksop Town

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Spalding United

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu National League - North

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Macclesfield1173117924
2Hereford1172222623
3Oxford City1172221723
4King's Lynn Town12624221620
5Chester1162314920
6South Shields11623181720
7Hednesford Town12534211918
8Hebburn Town12534162118
9Spalding United1152414917
10Chorley11524181817
11Buxton12525202117
12Bedford Town11515141516
13Worksop Town12516141916
14Scarborough Athletic12435181615
15Merthyr Town12363141315
16Marine11506131215
17Harborough Town11434111215
18Brackley Town12435152315
19Morecambe11425151114
20Radcliffe12408152112
21AFC Telford United12336111812
22Southport1223713239
23Darlington 18831222814248
24Spennymoor Town1114612237

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Macclesfield651012516
2Hereford641113313
3Buxton641115713
4Chorley641114913
5Harborough Town64118613
6Hebburn Town7412111013
7Chester64028312
8South Shields532010411
9Brackley Town63218711
10Morecambe531110310
11Spalding United53117310
12Hednesford Town6312141110
13Bedford Town53119610
14King's Lynn Town631210910
15Radcliffe63031199
16Merthyr Town6231979
17Marine6303559
18Worksop Town6303789
19Oxford City5221958
20Southport6222988
21Scarborough Athletic5212837
22AFC Telford United62135107
23Spennymoor Town51226105
24Darlington 18836024492

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Oxford City650112215
2Hereford53119310
3King's Lynn Town631212710
4South Shields63038139
5Macclesfield5221548
6Chester5221668
7Hednesford Town6222788
8Scarborough Athletic722310138
9Spalding United6213767
10Worksop Town62137117
11Marine5203876
12Merthyr Town6132566
13Bedford Town6204596
14Darlington 1883620410156
15AFC Telford United6123685
16Hebburn Town51225115
17Morecambe6114584
18Chorley5113494
19Brackley Town61147164
20Buxton61145144
21Radcliffe61054123
22Harborough Town5023362
23Spennymoor Town60246132
24Southport60154151

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Worksop Town

Yeterli önceki sonuç yok.

Spalding United

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası