Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Woking — Boreham Wood

Tüm sonuçlar ‹
National League · Hafta 15
WokingEv Sahibi
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Boreham WoodDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Woking (ev sahibi) —, Boreham Wood (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 15
Stadyum
Kingfield Stadium
Şehir
Woking
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Woking

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Boreham Wood

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu National League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Boreham Wood131120341335
2Harrogate Town13913291728
3Southend13832311927
4Yeovil Town13742321525
5Worthing13733271824
6Altrincham13805201924
7AFC Fylde13724241823
8Barrow13634221621
9AFC Hornchurch13706151921
10FC Halifax Town13625221520
11Kidderminster Harriers13553151220
12Aldershot Town13535181618
13Sutton Utd13535141818
14Carlisle13454232017
15Woking13436202015
16Forest Green12435192215
17Eastleigh13436142015
18Tamworth13427213014
19Wealdstone13337172412
20Hartlepool13409121912
21Boston United13337152312
22Scunthorpe12318152110
23Solihull Moors13211013357
24Gateshead1311118314

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Harrogate Town751120916
2Boreham Wood651017816
3AFC Hornchurch65019215
4Altrincham650113715
5Yeovil Town742119914
6FC Halifax Town742115714
7Worthing741214813
8Barrow640211512
9Kidderminster Harriers73317412
10Southend6402131112
11Eastleigh733110912
12Aldershot Town631211710
13Tamworth631211910
14Sutton Utd731381110
15Carlisle723215149
16AFC Fylde6222988
17Woking722311128
18Scunthorpe5212977
19Forest Green721412157
20Hartlepool6204466
21Boston United71156114
22Gateshead61145114
23Wealdstone61147154
24Solihull Moors71064153

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Boreham Wood761017519
2Southend743018815
3AFC Fylde7502151015
4Harrogate Town64029812
5Yeovil Town632113611
6Worthing6321131011
7Barrow723211119
8Altrincham73047129
9Carlisle6222868
10Wealdstone72231098
11Kidderminster Harriers6222888
12Forest Green5221778
13Sutton Utd6222678
14Aldershot Town7223798
15Boston United62229128
16Woking6213987
17FC Halifax Town6204786
18Hartlepool72058136
19AFC Hornchurch72056176
20Tamworth711510214
21Solihull Moors61149204
22Eastleigh61054113
23Scunthorpe71066143
24Gateshead70073200

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
AFC FyldeHartlepool
——
Yaklaşan
AltrinchamKidderminster Harriers
——
Yaklaşan
Boston UnitedGateshead
——
Yaklaşan
FC Halifax TownBarrow
——
Yaklaşan
AFC HornchurchYeovil Town
——
Yaklaşan
TamworthScunthorpe
——
Yaklaşan
WealdstoneSolihull Moors
——
Yaklaşan
WorthingSouthend
——
Yaklaşan
CarlisleHarrogate Town
——
Yaklaşan
Forest GreenEastleigh
——
Yaklaşan
Sutton UtdAldershot Town
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Woking

Yeterli önceki sonuç yok.

Boreham Wood

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet4.003.801.69

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası