Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

SV Meppen — Stuttgart II

Tüm sonuçlar ‹
3. Liga · Hafta 8
SV MeppenEv Sahibi
1:1
Maç Sonu
· İstanbul
Stuttgart IIDeplasman

İlk yarı: SV Meppen 1, Stuttgart II 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

SV Meppen (ev sahibi) 1, Stuttgart II (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 8
Stadyum
Hänsch-Arena
Şehir
May Pen
Hakem
Simon Schreiner, Germany

İki takımın sonraki maçları

SV Meppen

Yaklaşan
SV MeppenWürzburger Kickers
——

Stuttgart II

Yaklaşan
Stuttgart IIAlemannia Aachen
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu 3. Liga

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1MSV Duisburg10811271225
2FC Viktoria Köln10622271420
3Rot-Weiß Essen10532181318
4FC Saarbrücken10523241717
5Hoffenheim II10514201516
6Hansa Rostock10433171915
7Stuttgart II10424171814
8Alemannia Aachen10424151614
9FC Ingolstadt 0410424131514
10Fortuna Düsseldorf10424111314
11Waldhof Mannheim10415161613
12Preußen Münster10334182112
13SV Wehen10334121512
14Verl10334151912
15SG Sonnenhof Grossaspach10334121812
16Würzburger Kickers10325151911
17SV Meppen10325121711
18SSV Jahn Regensburg10244201910
19Fortuna Köln1024481110
20Havelse1013613236

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1MSV Duisburg541012413
2Rot-Weiß Essen541011313
3FC Viktoria Köln531115810
4Hoffenheim II531112710
5Alemannia Aachen6312111110
6SG Sonnenhof Grossaspach631271010
7Würzburger Kickers5302849
8Verl52129107
9Fortuna Düsseldorf5212687
10Preußen Münster513110106
11FC Saarbrücken520311126
12Waldhof Mannheim5203576
13Hansa Rostock4121785
14Havelse512210125
15SV Meppen51226115
16SSV Jahn Regensburg5113754
17Stuttgart II41128104
18SV Wehen5113584
19FC Ingolstadt 0451136114
20Fortuna Köln5032143

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1MSV Duisburg540115812
2FC Saarbrücken532013511
3FC Viktoria Köln531112610
4FC Ingolstadt 0453117410
5Stuttgart II63129810
6Hansa Rostock6312101110
7SV Wehen5221778
8Waldhof Mannheim52121197
9Fortuna Köln5212777
10Fortuna Düsseldorf5212557
11Hoffenheim II5203886
12SV Meppen5203666
13SSV Jahn Regensburg513113146
14Preußen Münster52038116
15Rot-Weiß Essen51227105
16Verl5122695
17Alemannia Aachen4112454
18SG Sonnenhof Grossaspach4022582
19Würzburger Kickers50237152
20Havelse50143111

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

SV Meppen

Maç Sonu
Hoffenheim IISV Meppen
10
Maç Sonu
SV MeppenFC Viktoria Köln
13
Maç Sonu
VerlSV Meppen
21
Maç Sonu
SV MeppenFC Saarbrücken
16
Maç Sonu
Alemannia AachenSV Meppen
03
Maç Sonu
SV MeppenSG Sonnenhof Grossaspach
20
Maç Sonu
MSV DuisburgSV Meppen
30
Maç Sonu
SV MeppenSchalke 04 II
80
Maç Sonu
SV MeppenSparta Rotterdam
32
Maç Sonu
SSV JeddelohSV Meppen
14
Maç Sonu
SV MeppenFC 08 Homburg
14
Maç Sonu
FC BocholtSV Meppen
21
Maç Sonu
BersenbrückSV Meppen
22

Stuttgart II

Maç Sonu
Stuttgart IIWürzburger Kickers
33
Maç Sonu
Stuttgart IISSV Jahn Regensburg
33
Maç Sonu
Hansa RostockStuttgart II
32
Maç Sonu
Stuttgart IIPreußen Münster
12
Maç Sonu
Würzburger KickersStuttgart II
12
Maç Sonu
Fortuna DüsseldorfStuttgart II
10
Maç Sonu
Stuttgart IIFC Viktoria Köln
13
Maç Sonu
HavelseStuttgart II
23
Maç Sonu
Stuttgart IIFC Astoria Walldorf
01
Maç Sonu
SSV Ulm 1846Stuttgart II
04
Maç Sonu
Normannia GmündStuttgart II
03
Maç Sonu
Universitatea CraiovaStuttgart II
23

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası