Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Llantwit Major — llanelli AFC

Tüm sonuçlar ‹
FAW Championship · South - 9
2:0
Maç Sonu
· İstanbul
llanelli AFCDeplasman

İlk yarı: Llantwit Major 2, llanelli AFC 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Llantwit Major (ev sahibi) 2, llanelli AFC (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
South - 9
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Llantwit Major

Yaklaşan
Caerau (Ely)Llantwit Major
——

llanelli AFC

Yaklaşan
llanelli AFCAfan Lido
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu FAW Championship

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Swansea University9630301121
2Pontypridd Town10622241720
3Aberystwyth Town961222919
4Caerau (Ely)10613221819
5Baglan Dragons11524121217
6Ynyshir Albions944115916
7Carmarthen Town10433222115
8Trethomas Bluebirds10343201813
9Treowen Stars10415192113
10Afan Lido11335182212
11Caerphilly Athletic10325121911
12Pontardawe Town9315151710
13Cardiff Draconians823311149
14Newport City82241298
15Llantwit Major92258218
16llanelli AFC110299332
1Brickfield Rangers11902261027
2Newtown AFC1072118323
3Porthmadog11722181123
4Mold Alexandra11632281421
5Bala Town11614222019
6Caersws10532221518
7Bangor City 1876 FC11533241818
8Guilsfield11443161416
9Buckley Town11434251915
10Llanuwchllyn11425172414
11Rhyl11254182011
12Denbigh Town11317202310
13Ruthin Town1123610219
14Holyhead Hotspur1022612198
15Gresford Athletic102176227
16Penrhyncoch1101105341

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Swansea University431014510
2Aberystwyth Town631211410
3Caerau (Ely)531110810
4Afan Lido623113109
5Pontypridd Town53021089
6Cardiff Draconians622211138
7Ynyshir Albions3210837
8Caerphilly Athletic5212887
9Carmarthen Town621314157
10Baglan Dragons6213797
11Pontardawe Town3201956
12Trethomas Bluebirds512211115
13Treowen Stars5113894
14Llantwit Major4112354
15llanelli AFC50235112
16Newport City3003140
1Brickfield Rangers650113515
2Llanuwchllyn641114713
3Newtown AFC632111211
4Guilsfield632111711
5Porthmadog5302759
6Mold Alexandra6231989
7Buckley Town52211278
8Bangor City 1876 FC521212117
9Caersws4211657
10Ruthin Town62136117
11Bala Town5203996
12Rhyl512211125
13Denbigh Town510411143
14Gresford Athletic51044153
15Holyhead Hotspur60246112
16Penrhyncoch50144121

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Swansea University532016611
2Pontypridd Town532014911
3Baglan Dragons53115310
4Aberystwyth Town33001159
5Caerau (Ely)530212109
6Ynyshir Albions6231769
7Treowen Stars530211129
8Newport City52211158
9Trethomas Bluebirds5221978
10Carmarthen Town4220868
11Pontardawe Town61146124
12Caerphilly Athletic51134114
13Llantwit Major51135164
14Afan Lido51045123
15Cardiff Draconians2011011
16llanelli AFC60064220
1Porthmadog642011614
2Bala Town6411131113
3Mold Alexandra540119612
4Brickfield Rangers540113512
5Newtown AFC44007112
6Caersws6321161011
7Bangor City 1876 FC632112711
8Buckley Town621313127
9Denbigh Town6213997
10Rhyl6132786
11Holyhead Hotspur4202686
12Guilsfield5122575
13Gresford Athletic5113274
14Ruthin Town50234102
15Llanuwchllyn50143171
16Penrhyncoch60061220

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Llantwit Major

Yeterli önceki sonuç yok.

llanelli AFC

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası