Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Celtic II — Clydebank

Tüm sonuçlar ‹
Celtic IIEv Sahibi
6:1
Maç Sonu
· İstanbul
ClydebankDeplasman

İlk yarı: Celtic II 2, Clydebank 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Celtic II (ev sahibi) 6, Clydebank (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Regular Season
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Celtic II

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Clydebank

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Football League - Lowland League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Kilwinning Rangers121002391530
2Pollok11821291426
3Tranent Juniors11821191026
4Linlithgow Rose11812301225
5Hill Of Beath Hawthorn11812171225
6Broxburn Athletic1173116924
7Clydebank10721341823
8Largs Thistle12723161323
9Auchinleck Talbot11713351222
10Caledonian Braves11713322122
11Brechin10712211322
12Lochee United11623251620
13Bonnyrigg Rose Athletic10613251119
14 Johnstone Burgh11542241819
15Celtic II11524282017
16Cumnock Juniors11524262017
17Civil Service Strollers11524191917
18Bo'ness United11515202316
19Troon FC12507222415
20Cumbernauld Colts11344252513
21East Stirlingshire11326172411
22Gretna 200812327273511
23Cowdenbeath10316151710
24Musselburgh Athletic11245101510
25Renfrew11317203010
26Beith1223714309
27Albion Rovers1122711238
28Gala Fairydean Rovers1020814236
29Berwick Rangers101279185
30Dunipace101187254
31Newton Stewart1011811424
32Stirling University11101012293
33Dalbeattie Star1101106391

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Clydebank761026919
2Civil Service Strollers7511171016
3Auchinleck Talbot650121315
4Kilwinning Rangers650117315
5Largs Thistle650111515
6Linlithgow Rose541017413
7Cumnock Juniors641114313
8 Johnstone Burgh541014613
9Pollok540113612
10Tranent Juniors54018512
11Celtic II632115611
12Broxburn Athletic63217511
13Caledonian Braves431018710
14Cowdenbeath631211810
15Hill Of Beath Hawthorn53116310
16Brechin43011059
17Cumbernauld Colts623118169
18Bo'ness United73049149
19Gretna 2008722316178
20Lochee United4211967
21Bonnyrigg Rose Athletic42021266
22Troon FC520310106
23Beith613210136
24Albion Rovers62046116
25Musselburgh Athletic5122585
26East Stirlingshire51138124
27Berwick Rangers6114494
28Dunipace61147164
29Newton Stewart41125174
30Stirling University61055113
31Renfrew610511213
32Gala Fairydean Rovers40047120
33Dalbeattie Star40043180

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Kilwinning Rangers6501221215
2Hill Of Beath Hawthorn650111915
3Pollok642016814
4Tranent Juniors642011514
5Bonnyrigg Rose Athletic641113513
6Lochee United7412161013
7Broxburn Athletic54109413
8Brechin641111813
9Linlithgow Rose640213812
10Caledonian Braves7403141412
11Troon FC730412149
12Largs Thistle6222588
13Auchinleck Talbot52121497
14Bo'ness United42111197
15Renfrew5212997
16East Stirlingshire62139127
17Celtic II520313146
18 Johnstone Burgh613210126
19Gala Fairydean Rovers62047116
20Musselburgh Athletic6123575
21Clydebank3111894
22Cumbernauld Colts5113794
23Cumnock Juniors511312174
24Gretna 2008510411183
25Beith61054173
26Albion Rovers50235122
27Berwick Rangers4013591
28Civil Service Strollers4013291
29Dalbeattie Star70163211
30Cowdenbeath4004490
31Dunipace4004090
32Stirling University50057180
33Newton Stewart60066250

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Celtic II

Yeterli önceki sonuç yok.

Clydebank

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası