Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Milton Keynes Dons — Doncaster

Tüm sonuçlar ‹
League One · Hafta 14
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
DoncasterDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Milton Keynes Dons (ev sahibi) —, Doncaster (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 14
Stadyum
Stadium MK
Şehir
Milton Keynes
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Milton Keynes Dons

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Doncaster

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu League One

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Stockport County11713231122
2Huddersfield11641221022
3Bradford1163210521
4Cambridge United11551181420
5Plymouth12615181719
6Sheffield Wednesday10532201018
7Oxford United9531181018
8Reading10433221215
9Stevenage10433151015
10Leicester10433161515
11Mansfield Town10433161515
12Leyton Orient10424151114
13Luton10424191814
14Burton Albion12354161814
15Wycombe11353182214
16AFC Wimbledon1133571812
17Blackpool10325151611
18Notts County10244101310
19Doncaster1023510139
20Milton Keynes Dons1016311189
21Peterborough1123610209
22Barnsley1022610198
23Bromley102269258
24Wigan102177157

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Stockport County640214812
2Huddersfield532013511
3Mansfield Town532010511
4Cambridge United632110811
5Reading531114610
6Stevenage53119510
7Bradford53116210
8Plymouth6303879
9Sheffield Wednesday52211238
10Blackpool52211178
11Oxford United4220848
12Luton5221758
13AFC Wimbledon5221238
14Burton Albion61411097
15Notts County5212657
16Wycombe613210126
17Leyton Orient62047106
18Milton Keynes Dons5131586
19Leicester52036106
20Wigan5203486
21Peterborough5122575
22Doncaster5122465
23Barnsley51135104
24Bromley51133134

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Huddersfield63219511
2Bradford63214311
3Stockport County53119310
4Oxford United531110610
5Sheffield Wednesday53118710
6Plymouth6312101010
7Leicester52301059
8Cambridge United5230869
9Leyton Orient4220818
10Wycombe52218108
11Burton Albion6213697
12Luton520312136
13Reading5122865
14Stevenage5122655
15Doncaster5113674
16Mansfield Town51136104
17Barnsley5113594
18Bromley51136124
19Peterborough61145134
20AFC Wimbledon61145154
21Milton Keynes Dons50326103
22Notts County5032483
23Blackpool5104493
24Wigan5014371

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
BradfordHuddersfield
——
Yaklaşan
Leyton OrientCambridge United
——
Yaklaşan
PlymouthReading
——
Yaklaşan
BarnsleyOxford United
——
Yaklaşan
LeicesterStevenage
——
Yaklaşan
Mansfield TownNotts County
——
Yaklaşan
PeterboroughLuton
——
Yaklaşan
Stockport CountyAFC Wimbledon
——
Yaklaşan
WiganBromley
——
Yaklaşan
WycombeBurton Albion
——
Yaklaşan
Sheffield WednesdayBlackpool
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Milton Keynes Dons

Maç Sonu
StevenageMilton Keynes Dons
01
Maç Sonu
BlackpoolMilton Keynes Dons
20
Maç Sonu
Milton Keynes DonsLuton
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsReading
15
Maç Sonu
Milton Keynes DonsBrentford U21
71
Maç Sonu
Milton Keynes DonsCrawley Town
41
Maç Sonu
AFC WimbledonMilton Keynes Dons
00
Maç Sonu
Milton Keynes DonsPeterborough
11
Maç Sonu
WycombeMilton Keynes Dons
33
Maç Sonu
WiganMilton Keynes Dons
31
Maç Sonu
Milton Keynes DonsLeicester
00
Maç Sonu
Milton Keynes DonsHuddersfield
11
Maç Sonu
Oxford UnitedMilton Keynes Dons
22
Maç Sonu
NorwichMilton Keynes Dons
41
Maç Sonu
CheltenhamMilton Keynes Dons
02
Maç Sonu
BarnetMilton Keynes Dons
00
Maç Sonu
WealdstoneMilton Keynes Dons
20
Maç Sonu
TottenhamMilton Keynes Dons
10
Maç Sonu
Istra 1961Milton Keynes Dons
21
Maç Sonu
MaidenheadMilton Keynes Dons
14
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
31
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
11
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
30
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
01
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
10
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
11
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
01

Doncaster

Maç Sonu
DoncasterSheffield Wednesday
20
Maç Sonu
DoncasterStockport County
02
Maç Sonu
LeicesterDoncaster
21
Maç Sonu
DoncasterBurton Albion
10
Maç Sonu
DoncasterLiverpool U21
10
Maç Sonu
PeterboroughDoncaster
02
Maç Sonu
AFC WimbledonDoncaster
10
Maç Sonu
DoncasterHuddersfield
13
Maç Sonu
DoncasterPlymouth
23
Maç Sonu
DoncasterNotts County
11
Maç Sonu
StevenageDoncaster
22
Maç Sonu
DoncasterMiddlesbrough
13
Maç Sonu
DoncasterBarnsley
00
Maç Sonu
Mansfield TownDoncaster
21
Penaltılar
Stockport CountyDoncaster
11
Maç Sonu
DoncasterLincoln
01
Maç Sonu
DoncasterWolves
02
Maç Sonu
Gainsborough TrinityDoncaster
00
Maç Sonu
Harrogate TownDoncaster
22
Maç Sonu
LinfieldDoncaster
02
Maç Sonu
Glenavon FCDoncaster
05
Maç Sonu
DoncasterSt Patrick's Athl.
42
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
31
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
11
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
30
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
01
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
10
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
11
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
01

İkili Rekabet

Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
31
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
11
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
30
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
01
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
21
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
10
Maç Sonu
DoncasterMilton Keynes Dons
11
Maç Sonu
Milton Keynes DonsDoncaster
01

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet2.353.542.73

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası