Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Once Caldas — Deportivo Pereira

Tüm sonuçlar ‹
Primera A · Clausura - 16
Once CaldasEv Sahibi
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Once Caldas (ev sahibi) —, Deportivo Pereira (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Clausura - 16
Stadyum
Estadio Palogrande
Şehir
Manizales
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Once Caldas

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Deportivo Pereira

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Primera A

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Atletico Nacional191315351540
2Junior191126312435
3Deportivo Pasto191045292534
4America de Cali191036251533
5Once Caldas19892312233
6Deportes Tolima19874271731
7Santa Fe19784292229
8Internacional de Bogota19775262628
9Deportivo Cali19766201627
10Millonarios19757312326
11Independiente Medellin19757262426
12Águilas Doradas19757202526
13Bucaramanga19586262023
14Llaneros194105172022
15Fortaleza FC19577222722
16Jaguares195311203318
17Alianza Valledupar19388132717
18Chico195212153217
19Cucuta19379223516
20Deportivo Pereira191711153210
1America de Cali14842261028
2Atletico Nacional13823251226
3Deportivo Cali1475220926
4Millonarios16682241426
5Bucaramanga13670221225
6Independiente Medellin14725211923
7Santa Fe13643191322
8Cucuta14635171921
9Once Caldas15555191720
10Deportes Tolima15555181820
11Águilas Doradas14473191919
12Llaneros14527161717
13Internacional de Bogota15384182117
14Alianza Valledupar14437152615
15Deportivo Pereira14275101813
16Junior14266192312
17Chico14338112512
18Fortaleza FC14185152111
19Jaguares13247152610
20Deportivo Pasto132389199

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Atletico Nacional981022325
2Deportes Tolima1072119723
3Millonarios1063119721
4America de Cali963015321
5Once Caldas10631201321
6Deportivo Pasto1062214820
7Deportivo Cali1054112619
8Junior10613171419
9Internacional de Bogota953116918
10Fortaleza FC10532141018
11Bucaramanga944119616
12Chico951313516
13Jaguares10514141216
14Santa Fe9432171015
15Independiente Medellin10424151314
16Águilas Doradas10424121414
17Cucuta9333121312
18Alianza Valledupar92527911
19Llaneros917110910
20Deportivo Pereira91449137
1America de Cali750217515
2Deportivo Cali743013415
3Cucuta742112614
4Águilas Doradas734012813
5Independiente Medellin8413101013
6Millonarios733111412
7Santa Fe733110712
8Deportes Tolima73319712
9Llaneros74039712
10Internacional de Bogota8332121212
11Atletico Nacional53208311
12Bucaramanga725011711
13Chico73139810
14Once Caldas6303979
15Jaguares723210129
16Junior71511098
17Fortaleza FC71338116
18Deportivo Pereira7133596
19Alianza Valledupar81349176
20Deportivo Pasto7115384

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Junior9513141016
2Atletico Nacional10505131215
3Santa Fe10352121214
4Deportivo Pasto9423151714
5Once Caldas926111912
6Independiente Medellin9333111112
7America de Cali10406101212
8Águilas Doradas933381112
9Llaneros1033471112
10Internacional de Bogota10244101710
11Deportes Tolima91538108
12Deportivo Cali92258108
13Bucaramanga101457147
14Alianza Valledupar101366186
15Millonarios912612165
16Fortaleza FC90458174
17Cucuta1004610224
18Deportivo Pereira100376193
19Jaguares90276212
20Chico100192271
1Atletico Nacional850317915
2Bucaramanga642011514
3Millonarios9351131014
4America de Cali73409513
5Deportivo Cali73227511
6Once Caldas9252101011
7Santa Fe63129610
8Independiente Medellin631211910
9Alianza Valledupar6303699
10Deportes Tolima82249118
11Deportivo Pereira7142597
12Cucuta72145137
13Águilas Doradas71337116
14Llaneros71247105
15Fortaleza FC70527105
16Internacional de Bogota7052695
17Deportivo Pasto61236115
18Junior71159144
19Chico70252172
20Jaguares60155141

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
ChicoBucaramanga
——
Yaklaşan
JuniorÁguilas Doradas
——
Yaklaşan
America de CaliCucuta
——
Yaklaşan
Alianza ValleduparInternacional de Bogota
——
Yaklaşan
Atletico NacionalIndependiente Medellin
——
Yaklaşan
Deportes TolimaDeportivo Pasto
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Once Caldas

Yeterli önceki sonuç yok.

Deportivo Pereira

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet1.275.309.65

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası