Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Tocantinópolis — Águia de Marabá

Tüm sonuçlar ‹
Serie D · Hafta 2
2:2
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Tocantinópolis 0, Águia de Marabá 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Tocantinópolis (ev sahibi) 2, Águia de Marabá (deplasman) 2 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 2
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Tocantinópolis

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Águia de Marabá

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Serie D

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Manauara1064013522
2Nacional AM1062215920
3Sao Raimundo1034310713
4Monte Roraima10244111410
5Manaus FC1024481310
6GAS101278175
1Guaporé1064019922
2Porto Velho1053233918
3Araguaína1053231918
4Independência10433171015
5Galvez10316143110
6Humaitá1000104500
1Gama1082023626
2Luverdense10433111015
3Brasiliense10352111014
4Aparecidense10343131213
5Primavera MG10334101312
6Inhumas100193201
1Capital Brasilia1072116623
2Goiatuba EC1054113719
3Ceilândia1033491012
4Mixto1026210912
5União Rondonópolis1023511189
6CEOV Operário101277165
1Trem10622191320
2Águia de Marabá10532201118
3Imperatriz10433151015
4Tuna Luso10343141713
5Tocantinópolis10334181812
6Oratório1011812294
1Iguatu1055014720
2Maracanã1054112619
3Parnahyba10424111314
4Sampaio Correa1034312613
5Moto Club102358159
6IAPE1004610204
1Ferroviario1063115721
2Piauí10523141117
3Fluminense PI1035212914
4Altos1032591511
5Tirol/CEFAT10244101010
6Uniclinic Atletico Clube101456147
1ABC1072115623
2America-RN1063114321
3Maguary PE103438513
4Central SC103438713
5Sousa1031641110
6Laguna100283202
1Treze10523181417
2Sergipe10433151315
3Serra Branca1036112815
4Lagarto10343141513
5Retrô10334131512
6Decisão1022610178
1CSA1063125821
2Juazeirense1052312917
3ASA1044211716
4Jacuipense10343121413
5CSE1023510179
6Atlético Alagoinhas101275205
1Uberlandia1053212818
2Ipatinga1043312915
3CRAC103437713
4Ivinhema1034391213
5ABECAT Ouvidorense103348912
6Operario Ferroviario102359129
1Democrata GV1052313917
2Tombense1045113617
3Vitória ES1043312815
4Rio Branco ES10343141213
5Porto BA1031692110
6Real Noroeste101546118
1Portuguesa1063116621
2Água Santa1052316817
3Portuguesa RJ1035214914
4América RJ10334112112
5Madureira10325111611
6Pouso Alegre102176147
1XV de Piracicaba1045114917
2Noroeste1043312715
3Velo Clube10343101013
4Sampaio Corrêa RJ1033481012
5Nova Iguaçu1033471012
6CFRJ / Maricá1032591411
1Santa Catarina1061315919
2Cianorte105149816
3Cascavel104339415
4São Luiz1043311915
5Joinville1043310815
6Guarany de Bagé101182184
1Blumenau1061314819
2Marcílio Dias104429516
3Independiente FSJ103433413
4Sao Jose103436813
5Brasil DE Pelotas1024491210
6Azuriz102357119

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Manauara53208311
2Nacional AM53118410
3Sao Raimundo5122545
4Manaus FC5122355
5Monte Roraima5032463
6GAS5104693
1Guaporé55009315
2Independência532010411
3Porto Velho531120310
4Araguaína52301839
5Galvez521212147
6Humaitá50051210
1Gama541015413
2Luverdense5221738
3Brasiliense5140547
4Aparecidense5212667
5Primavera MG5203566
6Inhumas5014281
1Goiatuba EC54109213
2Capital Brasilia54016212
3Mixto5140757
4União Rondonópolis5122675
5Ceilândia5122345
6CEOV Operário50144111
1Trem541015713
2Águia de Marabá532012411
3Imperatriz531112510
4Tuna Luso53117410
5Tocantinópolis52211258
6Oratório5113784
1Maracanã53207211
2Iguatu53209511
3Parnahyba5302549
4Sampaio Correa5221828
5Moto Club5131556
6IAPE50235102
1Ferroviario550011415
2Altos5302679
3Piauí5221758
4Fluminense PI5131666
5Tirol/CEFAT5131336
6Uniclinic Atletico Clube5023172
1ABC53209211
2America-RN53119210
3Maguary PE53117210
4Central SC5212447
5Sousa5212237
6Laguna5023262
1Treze531110410
2Sergipe53117410
3Retrô5221978
4Decisão5221878
5Lagarto5212997
6Serra Branca5131536
1ASA53206111
2Juazeirense53117310
3CSA5230839
4Jacuipense5221778
5CSE51135104
6Atlético Alagoinhas51045133
1Ipatinga53116310
2CRAC5230429
3Operario Ferroviario5221748
4Ivinhema5221548
5Uberlandia5212667
6ABECAT Ouvidorense5212557
1Democrata GV550010215
2Tombense5230729
3Rio Branco ES5221958
4Vitória ES5212757
5Porto BA5212677
6Real Noroeste5032253
1Portuguesa541011213
2Água Santa540111212
3Madureira53118510
4América RJ5221568
5Portuguesa RJ5140757
6Pouso Alegre5203666
1XV de Piracicaba53208311
2Noroeste53208311
3Velo Clube53208311
4Sampaio Corrêa RJ53205211
5Nova Iguaçu53114210
6CFRJ / Maricá5212687
1Santa Catarina55007015
2Joinville53207211
3Cascavel53114110
4São Luiz5221968
5Cianorte5203676
6Guarany de Bagé5113164
1Independiente FSJ5221218
2Sao Jose5221348
3Marcílio Dias5212647
4Brasil DE Pelotas5212547
5Blumenau5212447
6Azuriz5032473

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Manauara53205211
2Nacional AM53117510
3Sao Raimundo5221538
4Monte Roraima5212787
5Manaus FC5122585
6GAS5023282
1Araguaína53021369
2Porto Velho52211368
3Guaporé51401067
4Independência5113764
5Galvez51042173
6Humaitá50053290
1Gama54108213
2Brasiliense5212667
3Luverdense5212477
4Aparecidense5131766
5Primavera MG5131576
6Inhumas50051120
1Capital Brasilia532010411
2Ceilândia5212667
3Goiatuba EC5131456
4Mixto5122345
5CEOV Operário5113354
6União Rondonópolis51135114
1Águia de Marabá5212877
2Trem5212467
3Imperatriz5122355
4Tocantinópolis51136134
5Tuna Luso50327133
6Oratório50055210
1Iguatu5230529
2Maracanã5221548
3Sampaio Correa5122445
4Parnahyba5122695
5Moto Club51043103
6IAPE50235102
1Piauí5302769
2Fluminense PI5221638
3Ferroviario5131436
4Uniclinic Atletico Clube5122575
5Tirol/CEFAT5113774
6Altos5023382
1ABC54016412
2America-RN53205111
3Central SC5131436
4Maguary PE5032133
5Sousa5104283
6Laguna50051140
1Serra Branca5230759
2Treze52128107
3Lagarto5131566
4Sergipe5122895
5Retrô5113484
6Decisão50052100
1CSA540117512
2Juazeirense5212567
3ASA5122565
4Jacuipense5122575
5CSE5122575
6Atlético Alagoinhas5023072
1Uberlandia53206211
2Ipatinga5122665
3ABECAT Ouvidorense5122345
4Ivinhema5122485
5CRAC5113354
6Operario Ferroviario5014281
1Tombense5221648
2Vitória ES5221538
3Rio Branco ES5122575
4Real Noroeste5122465
5Porto BA51043143
6Democrata GV5023372
1Portuguesa5221548
2Portuguesa RJ5212747
3Água Santa5122565
4América RJ51136154
5Madureira50143111
6Pouso Alegre5014081
1XV de Piracicaba5131666
2Noroeste5113444
3CFRJ / Maricá5113364
4Nova Iguaçu5023382
5Velo Clube5023272
6Sampaio Corrêa RJ5014381
1Cianorte53113110
2São Luiz5212237
3Cascavel5122535
4Santa Catarina5113894
5Joinville5113364
6Guarany de Bagé50051120
1Blumenau540110412
2Marcílio Dias5230319
3Azuriz5203346
4Sao Jose5122345
5Independiente FSJ5122135
6Brasil DE Pelotas5032483

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Tocantinópolis

Yeterli önceki sonuç yok.

Águia de Marabá

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası