Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Brusque — Amazonas

Tüm sonuçlar ‹
Serie C · Hafta 18
BrusqueEv Sahibi
1:1
Maç Sonu
· İstanbul
AmazonasDeplasman

İlk yarı: Brusque 1, Amazonas 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Brusque (ev sahibi) 1, Amazonas (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 18
Stadyum
Açıklanmadı
Şehir
Brusque
Hakem
P. de Oliveira

İki takımın sonraki maçları

Brusque

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Amazonas

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Serie C

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Botafogo PB191036281933
2Brusque19955282232
3Ferroviária19865221530
4Maringá19865323030
5Floresta19865222030
6Inter De Limeira19865222030
7Paysandu19928262729
8Santa Cruz19856201529
9Ypiranga-RS19856272429
10Guarani Campinas19775342428
11Figueirense19775192228
12Maranhão19766191827
13Amazonas19757212326
14Caxias19676171625
15Ituano19649182122
16Volta Redonda196310132521
17Barra19568212121
18Anápolis195410172219
19AO Itabaiana194510142717
20Confiança193412112013
1Ferroviária632110711
2Inter De Limeira614111117
3Brusque614110107
4Paysandu6123585
1Maringá63216211
2Santa Cruz63215311
3Floresta6123365
4Botafogo PB6123255

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Brusque1081118825
2Ypiranga-RS1063116821
3Ferroviária1062212520
4Guarani Campinas10541191019
5Botafogo PB961215719
6Floresta1053213918
7Maranhão952214817
8Ituano952211517
9Paysandu10523171517
10Volta Redonda1052311917
11Caxias1044211816
12Amazonas1043312915
13Maringá9423161714
14Barra934212913
15Inter De Limeira934210813
16Santa Cruz94147513
17Anápolis933310912
18Confiança103348812
19Figueirense9333101312
20AO Itabaiana92256138
1Ferroviária3300629
2Inter De Limeira3120755
3Paysandu3111444
4Brusque3030443
1Santa Cruz3210317
2Maringá3201416
3Botafogo PB3111114
4Floresta3021232

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Inter De Limeira10523121217
2Maringá10442161316
3Santa Cruz10442131016
4Figueirense104429916
5Botafogo PB10424131214
6Floresta933391112
7Paysandu940591212
8Amazonas932491411
9Ferroviária9243101010
10Maranhão1024451010
11Guarani Campinas923415149
12Caxias9234689
13AO Itabaiana102358149
14Barra102269128
15Ypiranga-RS922511168
16Brusque914410147
17Anápolis102177137
18Ituano101277165
19Volta Redonda91172164
20Confiança90183121
1Brusque3111664
2Ferroviária3021452
3Inter De Limeira3021462
4Paysandu3012141
1Maringá3120215
2Santa Cruz3111224
3Floresta3102133
4Botafogo PB3012141

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Brusque

Yeterli önceki sonuç yok.

Amazonas

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası