Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Dinamo Brest — Belshina

Tüm sonuçlar ‹
Premier League · Hafta 16
Dinamo BrestEv Sahibi
4:0
Maç Sonu
· İstanbul
BelshinaDeplasman

İlk yarı: Dinamo Brest 2, Belshina 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Dinamo Brest (ev sahibi) 4, Belshina (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 16
Stadyum
Regional Sport Complex Brestskiy
Şehir
Brest
Hakem
O. Blotskaya

İki takımın sonraki maçları

Dinamo Brest

Yaklaşan
Dinamo BrestFC Vitebsk
——

Belshina

Ertelendi
BelshinaDinamo Minsk
——
Yaklaşan
Torpedo ZhodinoBelshina
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Premier League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1ML Vitebsk241581501853
2Dinamo Minsk241644451952
3FC Isloch Minsk R.241473412049
4Dinamo Brest251357412544
5Neman251348312143
6FC Vitebsk251177292140
7FC Gomel251177362540
8FC Minsk2510411323334
9Torpedo Zhodino259610303133
10Slavia Mozyr257711293328
11Baranovichi256712244225
12Arsenal255812244423
13Bate Borisov254912193221
14Belshina245613254421
15FC Dnepr Mogilev2531012244019
16Naftan254516245617

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1FC Isloch Minsk R.1291225928
2Dinamo Minsk13823271126
3ML Vitebsk1366120724
4FC Vitebsk1264218722
5Neman12714161022
6Dinamo Brest13625251720
7FC Gomel12624211420
8FC Minsk12534171318
9Belshina12534181518
10Torpedo Zhodino13445141216
11Bate Borisov12435141615
12Slavia Mozyr12345141413
13FC Dnepr Mogilev13274151613
14Baranovichi13346162313
15Naftan12336111812
16Arsenal1223711209

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1ML Vitebsk11920301129
2Dinamo Minsk1182118826
3Dinamo Brest1273216824
4FC Isloch Minsk R.12561161121
5Neman13634151121
6FC Gomel13553151120
7FC Vitebsk13535111418
8Torpedo Zhodino12525161917
9FC Minsk13517152016
10Slavia Mozyr13436151915
11Arsenal13355132414
12Baranovichi1233681912
13Bate Borisov130675166
14FC Dnepr Mogilev121389246
15Naftan13121013385
16Belshina120397293

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Dinamo Brest

Maç Sonu
Slavia MozyrDinamo Brest
21
Maç Sonu
NFK MinskDinamo Brest
05
Maç Sonu
Dinamo BrestSlavia Mozyr
41
Maç Sonu
NaftanDinamo Brest
24
Maç Sonu
Dinamo BrestFC Minsk
00
Maç Sonu
FC VitebskDinamo Brest
12
Maç Sonu
Dinamo BrestNeman
13
Maç Sonu
FC GomelDinamo Brest
21
Maç Sonu
Dinamo BrestArsenal
30
Maç Sonu
FC Dnepr MogilevDinamo Brest
11
Maç Sonu
Dinamo BrestDinamo Minsk
12
Maç Sonu
Bate BorisovDinamo Brest
03
Maç Sonu
ML VitebskDinamo Brest
00
Maç Sonu
Dinamo BrestBaranovichi
30
Maç Sonu
FC Isloch Minsk R.Dinamo Brest
01
Maç Sonu
Dinamo BrestTorpedo Zhodino
02
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
10
Maç Sonu
Dinamo BrestStrogino
00
Maç Sonu
Dinamo BrestLida
41
Maç Sonu
Dinamo BrestBaranovichi
10
Maç Sonu
Dinamo BrestTorpedo Zhodino
10
Maç Sonu
Dinamo BrestFC Vitebsk
43
Maç Sonu
Dinamo BrestFC Gomel
31
Maç Sonu
NemanDinamo Brest
40
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
32
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
10
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
22
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
11
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
12
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
03
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
21

Belshina

Maç Sonu
BelshinaFC Minsk
12
Maç Sonu
Viktoriya Maryina HorkaBelshina
18
Maç Sonu
BelshinaBaranovichi
11
Maç Sonu
FC Isloch Minsk R.Belshina
40
Maç Sonu
BelshinaTorpedo Zhodino
02
Maç Sonu
BelshinaBate Borisov
11
Maç Sonu
Slavia MozyrBelshina
21
Maç Sonu
BelshinaNaftan
51
Maç Sonu
FC MinskBelshina
51
Maç Sonu
BelshinaFC Vitebsk
10
Maç Sonu
NemanBelshina
21
Maç Sonu
BelshinaFC Gomel
02
Maç Sonu
ArsenalBelshina
20
Maç Sonu
BelshinaFC Dnepr Mogilev
12
Maç Sonu
Dinamo MinskBelshina
20
Maç Sonu
BelshinaOsipovichy
21
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
10
Maç Sonu
BelshinaFC Slutsk
11
Maç Sonu
Bate BorisovBelshina
21
Maç Sonu
Slavia MozyrBelshina
10
Maç Sonu
BelshinaFC Minsk
10
Maç Sonu
BumpromBelshina
31
Maç Sonu
Dinamo MinskBelshina
32
Maç Sonu
ML VitebskBelshina
20
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
32
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
10
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
22
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
11
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
12
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
03
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
21

İkili Rekabet

Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
10
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
32
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
10
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
22
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
11
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
12
Maç Sonu
BelshinaDinamo Brest
03
Maç Sonu
Dinamo BrestBelshina
21

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası