Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Neman — ML Vitebsk

Tüm sonuçlar ‹
Premier League · Hafta 10
NemanEv Sahibi
1:2
Maç Sonu
· İstanbul
ML VitebskDeplasman

İlk yarı: Neman 1, ML Vitebsk 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Neman (ev sahibi) 1, ML Vitebsk (deplasman) 2 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 10
Stadyum
Stadion Neman
Şehir
Grodno
Hakem
S. Stetsurin

İki takımın sonraki maçları

Neman

Yaklaşan
Dinamo MinskNeman
——

ML Vitebsk

Ertelendi
FC Isloch Minsk R.ML Vitebsk
——
Yaklaşan
ML VitebskFC Minsk
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Premier League

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1ML Vitebsk241581501853
2Dinamo Minsk241644451952
3FC Isloch Minsk R.241473412049
4Dinamo Brest251357412544
5Neman251348312143
6FC Vitebsk251177292140
7FC Gomel251177362540
8FC Minsk2510411323334
9Torpedo Zhodino259610303133
10Slavia Mozyr257711293328
11Baranovichi256712244225
12Arsenal255812244423
13Bate Borisov254912193221
14Belshina245613254421
15FC Dnepr Mogilev2531012244019
16Naftan254516245617

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1FC Isloch Minsk R.1291225928
2Dinamo Minsk13823271126
3ML Vitebsk1366120724
4FC Vitebsk1264218722
5Neman12714161022
6Dinamo Brest13625251720
7FC Gomel12624211420
8FC Minsk12534171318
9Belshina12534181518
10Torpedo Zhodino13445141216
11Bate Borisov12435141615
12Slavia Mozyr12345141413
13FC Dnepr Mogilev13274151613
14Baranovichi13346162313
15Naftan12336111812
16Arsenal1223711209

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1ML Vitebsk11920301129
2Dinamo Minsk1182118826
3Dinamo Brest1273216824
4FC Isloch Minsk R.12561161121
5Neman13634151121
6FC Gomel13553151120
7FC Vitebsk13535111418
8Torpedo Zhodino12525161917
9FC Minsk13517152016
10Slavia Mozyr13436151915
11Arsenal13355132414
12Baranovichi1233681912
13Bate Borisov130675166
14FC Dnepr Mogilev121389246
15Naftan13121013385
16Belshina120397293

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Neman

Maç Sonu
BaranovichiNeman
12
Maç Sonu
NemanFC Isloch Minsk R.
01
Maç Sonu
Torpedo ZhodinoNeman
10
Maç Sonu
NemanBelshina
21
Maç Sonu
Slavia MozyrNeman
00
Maç Sonu
NemanNaftan
31
Maç Sonu
FC MinskNeman
01
Maç Sonu
NemanFC Vitebsk
20
Maç Sonu
NemanBate Borisov
00
Maç Sonu
NemanNiva
70
Maç Sonu
NemanVolna
31
Maç Sonu
NemanBaranovichi
00
Penaltılar
ML VitebskNeman
22
Maç Sonu
NemanFC Vitebsk
31
Maç Sonu
NemanFC Vitebsk
22
Maç Sonu
Torpedo ZhodinoNeman
10
Maç Sonu
NemanBate Borisov
00
Maç Sonu
NemanFC Vitebsk
20
Maç Sonu
NemanFC Minsk
23
Maç Sonu
NemanDinamo Brest
40
Maç Sonu
NemanLida
21
Maç Sonu
NemanML Vitebsk
31
Maç Sonu
ML VitebskNeman
10
Maç Sonu
NemanML Vitebsk
00

ML Vitebsk

Maç Sonu
ML VitebskFC Gomel
00
Maç Sonu
ArsenalML Vitebsk
03
Maç Sonu
ML VitebskFC Dnepr Mogilev
51
Maç Sonu
Dinamo MinskML Vitebsk
23
Maç Sonu
ML VitebskDinamo Brest
00
Maç Sonu
Bate BorisovML Vitebsk
12
Maç Sonu
BaranovichiML Vitebsk
04
Maç Sonu
ML VitebskFC Isloch Minsk R.
11
Maç Sonu
ML VitebskSmorgon
42
Maç Sonu
Torpedo ZhodinoML Vitebsk
01
Penaltılar
ML VitebskNeman
22
Maç Sonu
ML VitebskFC Isloch Minsk R.
21
Maç Sonu
ML VitebskFC Dnepr Mogilev
41
Maç Sonu
ML VitebskBelshina
20
Maç Sonu
ML VitebskBate Borisov
20
Maç Sonu
NemanML Vitebsk
31
Maç Sonu
ML VitebskNeman
10
Maç Sonu
NemanML Vitebsk
00

İkili Rekabet

Penaltılar
ML VitebskNeman
22
Maç Sonu
NemanML Vitebsk
31
Maç Sonu
ML VitebskNeman
10
Maç Sonu
NemanML Vitebsk
00

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası