Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Suwon City FC — Ansan Greeners

Tüm sonuçlar ‹
K League 2 · Hafta 31
Suwon City FCEv Sahibi
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Suwon City FC (ev sahibi) —, Ansan Greeners (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 31
Stadyum
Suwon Sports Complex
Şehir
Suwon
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Suwon City FC

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Ansan Greeners

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu K League 2

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Suwon Bluewings271854462359
2Suwon City FC271593533054
3Seoul E-Land FC281666523254
4Daegu FC271476513649
5Busan I Park281369443645
6Hwaseong281288433144
7Gimpo Citizen279117353238
8Asan Mugunghwa27999353236
9Gyeongnam FC278118313135
10Cheongju286148354532
11Seongnam FC2771010303531
12Paju Citizen278613263330
13Yongin City2751210324127
14Cheonan City2751111313726
15Ansan Greeners287417325325
16Jeonnam Dragons275913314624
17Gimhae City272817225614

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Suwon Bluewings14941231131
2Daegu FC14923291729
3Hwaseong16853281829
4Busan I Park14833231427
5Suwon City FC12750241026
6Seoul E-Land FC14824312026
7Asan Mugunghwa14743241725
8Gyeongnam FC14734211624
9Seongnam FC13373141416
10Cheonan City13373111116
11Jeonnam Dragons12444141616
12Cheongju14365172415
13Gimpo Citizen12354161614
14Yongin City14275152113
15Paju Citizen13337111412
16Ansan Greeners16221217338
17Gimhae City1304910294

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Suwon Bluewings13913231228
2Suwon City FC15843292028
3Seoul E-Land FC14842211228
4Gimpo Citizen15663191624
5Daegu FC13553221920
6Busan I Park14536212218
7Paju Citizen14536151918
8Cheongju14383182117
9Ansan Greeners12525152017
10Hwaseong12435151315
11Seongnam FC14437162115
12Yongin City13355172014
13Asan Mugunghwa13256111511
14Gyeongnam FC13184101511
15Cheonan City14248202610
16Gimhae City14248122710
17Jeonnam Dragons1515917308

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
Gyeongnam FCHwaseong
——
Yaklaşan
Yongin CitySeoul E-Land FC
——
Yaklaşan
Asan MugunghwaGimpo Citizen
——
Yaklaşan
Daegu FCSuwon Bluewings
——
Yaklaşan
Jeonnam DragonsSeongnam FC
——
Yaklaşan
CheongjuPaju Citizen
——
Yaklaşan
Gimhae CityCheonan City
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Suwon City FC

Maç Sonu
Suwon City FCAsan Mugunghwa
01
Maç Sonu
Seongnam FCSuwon City FC
12
Maç Sonu
Suwon City FCHwaseong
10
Maç Sonu
Jeonnam DragonsSuwon City FC
03
Maç Sonu
Suwon City FCCheonan City
11
Maç Sonu
Yongin CitySuwon City FC
11
Maç Sonu
Suwon City FCBusan I Park
21
Maç Sonu
Suwon City FCGimhae City
20
Maç Sonu
Suwon BluewingsSuwon City FC
22
Maç Sonu
Paju CitizenSuwon City FC
01
Maç Sonu
Gimcheon Sangmu FCSuwon City FC
21
Maç Sonu
Daegu FCSuwon City FC
12
Maç Sonu
Suwon City FCSeoul E-Land FC
22
Maç Sonu
Suwon City FCPyeongchang United
32
Maç Sonu
Suwon City FCJeonnam Dragons
50
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
13
Maç Sonu
Cheonan CitySuwon City FC
22
Maç Sonu
Suwon City FCSeongnam FC
00
Maç Sonu
Gyeongnam FCSuwon City FC
32
Maç Sonu
Asan MugunghwaSuwon City FC
13
Maç Sonu
HwaseongSuwon City FC
11
Maç Sonu
Suwon City FCSuwon Bluewings
31
Maç Sonu
Suwon City FCGimpo Citizen
11
Maç Sonu
Busan I ParkSuwon City FC
21
Maç Sonu
Suwon City FCDaegu FC
22
Maç Sonu
Seoul E-Land FCSuwon City FC
30
Maç Sonu
Suwon City FCPaju Citizen
21
Maç Sonu
Gimhae CitySuwon City FC
12
Maç Sonu
Suwon City FCYongin City
31
Maç Sonu
CheongjuSuwon City FC
14
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
04
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
12
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
02
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
12
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
23
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
23
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
21
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
12
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
01

Ansan Greeners

Maç Sonu
Cheonan CityAnsan Greeners
31
Maç Sonu
Yongin CityAnsan Greeners
04
Maç Sonu
Suwon BluewingsAnsan Greeners
41
Maç Sonu
Ansan GreenersCheongju
23
Maç Sonu
Ansan GreenersHwaseong
02
Maç Sonu
Busan I ParkAnsan Greeners
01
Maç Sonu
Ansan GreenersDaegu FC
12
Maç Sonu
Ansan GreenersSeongnam FC
12
Maç Sonu
Seoul E-Land FCAnsan Greeners
31
Maç Sonu
Asan MugunghwaAnsan Greeners
11
Maç Sonu
Ansan GreenersGimhae City
22
Maç Sonu
Paju CitizenAnsan Greeners
01
Maç Sonu
Gyeongnam FCAnsan Greeners
50
Maç Sonu
Ansan GreenersJinju Citizen
02
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon Bluewings
21
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
13
Maç Sonu
Ansan GreenersCheonan City
13
Maç Sonu
Daegu FCAnsan Greeners
30
Maç Sonu
Ansan GreenersGimpo Citizen
01
Maç Sonu
Ansan GreenersYongin City
12
Maç Sonu
HwaseongAnsan Greeners
20
Maç Sonu
Ansan GreenersJeonnam Dragons
21
Maç Sonu
Ansan GreenersSeoul E-Land FC
02
Maç Sonu
Seongnam FCAnsan Greeners
01
Maç Sonu
Ansan GreenersAsan Mugunghwa
13
Maç Sonu
Ansan GreenersGyeongnam FC
11
Maç Sonu
CheongjuAnsan Greeners
11
Maç Sonu
Ansan GreenersPaju Citizen
12
Maç Sonu
Ansan GreenersBusan I Park
13
Maç Sonu
Gimhae CityAnsan Greeners
14
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
04
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
12
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
02
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
12
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
23
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
23
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
21
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
12
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
01

İkili Rekabet

Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
13
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
04
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
12
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
02
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
12
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
23
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
23
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
21
Maç Sonu
Suwon City FCAnsan Greeners
12
Maç Sonu
Ansan GreenersSuwon City FC
01

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet1.275.307.75

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

SağlayıcıKaynak zamanı1X2
1xBet1.245.458.60

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası