Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

CD Arabe Unido — Tauro FC

Tüm sonuçlar ‹
1:0
Maç Sonu
· İstanbul
Tauro FCDeplasman

İlk yarı: CD Arabe Unido 0, Tauro FC 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

CD Arabe Unido (ev sahibi) 1, Tauro FC (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Clausura - 4
Stadyum
Estadio Armando Dely Valdes
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

CD Arabe Unido

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Tauro FC

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Liga Panameña de Fútbol

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Plaza Amador16943281631
2Alianza FC16691262027
3UMECIT16673282025
4Veraguas16745262325
5Union Cocle16583161123
6Tauro FC16565221921
7CD Arabe Unido16637162021
8Independiente de La Chorrera16484181420
9San Francisco FC16556222520
10Sporting San Miguelito16466192118
11Deportivo Universitario16358192714
12Herrera16151013378
1Plaza Amador12831281627
2San Francisco FC12723231423
3CD Arabe Unido12642161022
4UMECIT12543121019
5Veraguas12462181818
6Tauro FC12525181317
7Independiente de La Chorrera12354181814
8Alianza FC12354121214
9Sporting San Miguelito12345121513
10Deportivo Universitario12255101311
11Herrera12327122611
12Union Cocle1212910245

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1UMECIT853015618
2Alianza FC8440181316
3Plaza Amador8422141014
4CD Arabe Unido842210914
5Union Cocle83419413
6Tauro FC833211612
7Veraguas833212912
8Independiente de La Chorrera82519811
9San Francisco FC8323121411
10Deportivo Universitario823312119
11Sporting San Miguelito82248128
12Herrera81257145
1Plaza Amador651015516
2Independiente de La Chorrera734015913
3CD Arabe Unido641112613
4San Francisco FC640211612
5Veraguas633011812
6UMECIT63216311
7Alianza FC6231759
8Tauro FC6222568
9Sporting San Miguelito6213687
10Herrera62135127
11Deportivo Universitario5131556
12Union Cocle61147114

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Plaza Amador852114617
2Veraguas8413141413
3Alianza FC82518711
4Sporting San Miguelito824211910
5Union Cocle82427710
6Independiente de La Chorrera8233969
7San Francisco FC823310119
8Tauro FC823311139
9UMECIT814313147
10CD Arabe Unido82156117
11Deportivo Universitario81257165
12Herrera80356233
1San Francisco FC632112811
2Plaza Amador6321131111
3Tauro FC63031379
4CD Arabe Unido6231449
5UMECIT6222678
6Sporting San Miguelito6132676
7Veraguas61327106
8Alianza FC6123575
9Deportivo Universitario7124585
10Herrera61147144
11Independiente de La Chorrera5014391
12Union Cocle60153131

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

CD Arabe Unido

Yeterli önceki sonuç yok.

Tauro FC

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası