Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

San Diego Wave W — Boston Legacy W

Tüm sonuçlar ‹
NWSL Women · Group Stage
2:2
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: San Diego Wave W 0, Boston Legacy W 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

San Diego Wave W (ev sahibi) 2, Boston Legacy W (deplasman) 2 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Group Stage
Stadyum
Snapdragon Stadium
Şehir
San Diego
Hakem
Matthew Corrigan

İki takımın sonraki maçları

San Diego Wave W

Yaklaşan
Bay FC WSan Diego Wave W
——

Boston Legacy W

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu NWSL Women

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1NJ/NY Gotham FC W281675352255
2San Diego Wave W281738422954
3Washington Spirit W281648402652
4Kansas City W281459503847
5Angel City W281378483146
6Utah Royals W2814410443746
7Portland Thorns W281288474144
8Seattle Reign FC W2813411363343
9North Carolina Courage W2813312514142
10Denver Summit W2810810474038
11Orlando Pride W2811314384436
12Boston Legacy W289514384732
13Houston Dash W288614354130
14Bay FC W287615304427
15Racing Louisville W287318375424
16Chicago Red Stars W285221166617

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Kansas City W141040371434
2NJ/NY Gotham FC W1485118929
3Portland Thorns W14752241326
4Seattle Reign FC W14824161026
5San Diego Wave W14815211525
6Utah Royals W14806211924
7Denver Summit W14644272122
8Washington Spirit W14716161422
9North Carolina Courage W14617272319
10Orlando Pride W14617212219
11Angel City W13535211618
12Houston Dash W14536221918
13Racing Louisville W14536202118
14Boston Legacy W15528232717
15Bay FC W14437161915
16Chicago Red Stars W14419113113

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Washington Spirit W14932241230
2San Diego Wave W14923211429
3Angel City W15843271528
4NJ/NY Gotham FC W14824171326
5North Carolina Courage W14725241823
6Utah Royals W14644231822
7Portland Thorns W14536232818
8Seattle Reign FC W14527202317
9Orlando Pride W14527172217
10Denver Summit W14446201916
11Boston Legacy W13436152015
12Kansas City W14419132413
13Houston Dash W14338132212
14Bay FC W14338142512
15Racing Louisville W14201217336
16Chicago Red Stars W1411125354

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
Bay FC WSan Diego Wave W
——
Yaklaşan
NJ/NY Gotham FC WUtah Royals W
——
Yaklaşan
Houston Dash WPortland Thorns W
——
Yaklaşan
North Carolina Courage WDenver Summit W
——
Yaklaşan
Racing Louisville WKansas City W
——
Yaklaşan
Seattle Reign FC WOrlando Pride W
——
Yaklaşan
Washington Spirit WChicago Red Stars W
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

San Diego Wave W

Maç Sonu
North Carolina Courage WSan Diego Wave W
12
Maç Sonu
Orlando Pride WSan Diego Wave W
12
Maç Sonu
Racing Louisville WSan Diego Wave W
02
Maç Sonu
San Diego Wave WKansas City W
20
Maç Sonu
San Diego Wave WNorth Carolina Courage W
21
Maç Sonu
Seattle Reign FC WSan Diego Wave W
10
Maç Sonu
San Diego Wave WRacing Louisville W
32
Maç Sonu
San Diego Wave WUtah Royals W
42
Maç Sonu
San Diego Wave WDenver Summit W
11
Maç Sonu
NJ/NY Gotham FC WSan Diego Wave W
10
Maç Sonu
Washington Spirit WSan Diego Wave W
01
Maç Sonu
San Diego Wave WSeattle Reign FC W
02
Maç Sonu
Kansas City WSan Diego Wave W
22
Maç Sonu
San Diego Wave WAngel City W
02
Maç Sonu
San Diego Wave WNJ/NY Gotham FC W
20
Maç Sonu
San Diego Wave WPhilippines W
10
Maç Sonu
Chicago Red Stars WSan Diego Wave W
02
Maç Sonu
San Diego Wave WOrlando Pride W
01
Maç Sonu
Houston Dash WSan Diego Wave W
22
Maç Sonu
San Diego Wave WWashington Spirit W
21
Maç Sonu
Angel City WSan Diego Wave W
12
Maç Sonu
San Diego Wave WBay FC W
01
Maç Sonu
Portland Thorns WSan Diego Wave W
20
Maç Sonu
Denver Summit WSan Diego Wave W
23
Maç Sonu
Boston Legacy WSan Diego Wave W
01
Maç Sonu
San Diego Wave WChicago Red Stars W
20
Maç Sonu
San Diego Wave WPortland Thorns W
31
Maç Sonu
Utah Royals WSan Diego Wave W
12
Maç Sonu
San Diego Wave WHouston Dash W
01

Boston Legacy W

Maç Sonu
Boston Legacy WRacing Louisville W
21
Maç Sonu
Portland Thorns WBoston Legacy W
24
Maç Sonu
Seattle Reign FC WBoston Legacy W
20
Maç Sonu
Boston Legacy WHouston Dash W
12
Maç Sonu
Washington Spirit WBoston Legacy W
03
Maç Sonu
Utah Royals WBoston Legacy W
12
Maç Sonu
Boston Legacy WAngel City W
25
Maç Sonu
North Carolina Courage WBoston Legacy W
21
Maç Sonu
Racing Louisville WBoston Legacy W
41
Maç Sonu
Boston Legacy WPortland Thorns W
34
Maç Sonu
Denver Summit WBoston Legacy W
11
Maç Sonu
Boston Legacy WKansas City W
10
Maç Sonu
Boston Legacy WWashington Spirit W
12
Maç Sonu
Orlando Pride WBoston Legacy W
01
Maç Sonu
Boston Legacy WChicago Red Stars W
20
Maç Sonu
Boston Legacy WBay FC W
22
Maç Sonu
Kansas City WBoston Legacy W
10
Maç Sonu
Boston Legacy WSeattle Reign FC W
12
Maç Sonu
Bay FC WBoston Legacy W
11
Maç Sonu
Boston Legacy WOrlando Pride W
21
Maç Sonu
NJ/NY Gotham FC WBoston Legacy W
11
Maç Sonu
Boston Legacy WDenver Summit W
32
Maç Sonu
Boston Legacy WNorth Carolina Courage W
22
Maç Sonu
Chicago Red Stars WBoston Legacy W
20
Maç Sonu
Boston Legacy WSan Diego Wave W
01
Maç Sonu
Boston Legacy WUtah Royals W
12
Maç Sonu
Houston Dash WBoston Legacy W
30
Maç Sonu
Boston Legacy WNJ/NY Gotham FC W
01

İkili Rekabet

Maç Sonu
Boston Legacy WSan Diego Wave W
01

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası