Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Houston Dash W — Racing Louisville W

Tüm sonuçlar ‹
NWSL Women · Group Stage
4:3
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Houston Dash W 1, Racing Louisville W 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Houston Dash W (ev sahibi) 4, Racing Louisville W (deplasman) 3 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Group Stage
Stadyum
Shell Energy Stadium
Şehir
Houston
Hakem
Alexandra Billeter, USA

İki takımın sonraki maçları

Houston Dash W

Yaklaşan
Houston Dash WPortland Thorns W
——

Racing Louisville W

Yaklaşan
Racing Louisville WKansas City W
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu NWSL Women

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1NJ/NY Gotham FC W281675352255
2San Diego Wave W281738422954
3Washington Spirit W281648402652
4Kansas City W281459503847
5Angel City W281378483146
6Utah Royals W2814410443746
7Portland Thorns W281288474144
8Seattle Reign FC W2813411363343
9North Carolina Courage W2813312514142
10Denver Summit W2810810474038
11Orlando Pride W2811314384436
12Boston Legacy W289514384732
13Houston Dash W288614354130
14Bay FC W287615304427
15Racing Louisville W287318375424
16Chicago Red Stars W285221166617

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Kansas City W141040371434
2NJ/NY Gotham FC W1485118929
3Portland Thorns W14752241326
4Seattle Reign FC W14824161026
5San Diego Wave W14815211525
6Utah Royals W14806211924
7Denver Summit W14644272122
8Washington Spirit W14716161422
9North Carolina Courage W14617272319
10Orlando Pride W14617212219
11Angel City W13535211618
12Houston Dash W14536221918
13Racing Louisville W14536202118
14Boston Legacy W15528232717
15Bay FC W14437161915
16Chicago Red Stars W14419113113

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Washington Spirit W14932241230
2San Diego Wave W14923211429
3Angel City W15843271528
4NJ/NY Gotham FC W14824171326
5North Carolina Courage W14725241823
6Utah Royals W14644231822
7Portland Thorns W14536232818
8Seattle Reign FC W14527202317
9Orlando Pride W14527172217
10Denver Summit W14446201916
11Boston Legacy W13436152015
12Kansas City W14419132413
13Houston Dash W14338132212
14Bay FC W14338142512
15Racing Louisville W14201217336
16Chicago Red Stars W1411125354

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
Bay FC WSan Diego Wave W
——
Yaklaşan
NJ/NY Gotham FC WUtah Royals W
——
Yaklaşan
Houston Dash WPortland Thorns W
——
Yaklaşan
North Carolina Courage WDenver Summit W
——
Yaklaşan
Racing Louisville WKansas City W
——
Yaklaşan
Seattle Reign FC WOrlando Pride W
——
Yaklaşan
Washington Spirit WChicago Red Stars W
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Houston Dash W

Yeterli önceki sonuç yok.

Racing Louisville W

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası