Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

UAI Urquiza — Flandria

Tüm sonuçlar ‹
UAI UrquizaEv Sahibi
2:0
Maç Sonu
· İstanbul
FlandriaDeplasman

İlk yarı: UAI Urquiza 1, Flandria 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

UAI Urquiza (ev sahibi) 2, Flandria (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 8
Stadyum
Monumental de Villa Lynch
Şehir
Buenos Aires
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

UAI Urquiza

Yaklaşan
San Martín BurzacoUAI Urquiza
——

Flandria

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Primera B Metropolitana

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Excursionistas402398643178
2Arsenal Sarandi4020137532673
3Sportivo Italiano4019129472969
4Talleres Remedios40191110422668
5Deportivo Camioneros4018139473267
6Villa Dalmine4017149392765
7Deportivo Armenio40171112423862
8Real Pilar40171112423962
9Comunicaciones40141511393457
10Deportivo Laferrere40141313495255
11San Martín Burzaco40121513414551
12Villa San Carlos40121414404350
13Deportivo Merlo40111514395348
14Dock Sud40111415414547
15Liniers40101515334145
16Flandria4012919364845
17Argentino de Merlo40111118364444
18Argentino Quilmes4091714324044
19Brown DE Adrogue4091615253743
20Defensores Unidos4091516334042
21UAI Urquiza4062113233639
22Ituzaingó4011425276417

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Excursionistas201442401146
2Arsenal Sarandi201343371543
3Deportivo Armenio201154221438
4Deportivo Camioneros201136261736
5Villa Dalmine20893191233
6Sportivo Italiano20884221532
7Real Pilar20956221832
8Talleres Remedios20956181532
9Defensores Unidos207103241631
10Flandria20947232131
11Comunicaciones20866231630
12Deportivo Merlo20866252830
13Dock Sud20686241926
14Villa San Carlos20686181626
15San Martín Burzaco205105222125
16Brown DE Adrogue20668182424
17Liniers20587161823
18UAI Urquiza20587131623
19Argentino Quilmes20587141823
20Deportivo Laferrere20587172323
21Argentino de Merlo20578181922
22Ituzaingó201910122512

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Sportivo Italiano201145251437
2Talleres Remedios201064241136
3Villa Dalmine20956201532
4Excursionistas20956242032
5Deportivo Laferrere20956322932
6Deportivo Camioneros207103211531
7Arsenal Sarandi20794161130
8Real Pilar20866202130
9Comunicaciones20695161827
10San Martín Burzaco20758192426
11Deportivo Armenio20668202424
12Villa San Carlos20668222724
13Liniers20578172322
14Argentino de Merlo206410182522
15Argentino Quilmes20497182221
16Dock Sud20569172621
17Brown DE Adrogue20310771319
18Deportivo Merlo20398142518
19UAI Urquiza201136102016
20Flandria203512132714
21Defensores Unidos20251392411
22Ituzaingó20051515395

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

UAI Urquiza

Yeterli önceki sonuç yok.

Flandria

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası