Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Gimnasia Jujuy — Atlanta

Tüm sonuçlar ‹
Primera Nacional · Hafta 35
—:—
Yaklaşan
· İstanbul
AtlantaDeplasman
Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Gimnasia Jujuy (ev sahibi) —, Atlanta (deplasman) — · Yaklaşan.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 35
Stadyum
Estadio 23 de Agosto
Şehir
Jujuy
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Gimnasia Jujuy

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Atlanta

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Maç henüz başlamadı. Canlı istatistikler, karşılaşma başladıktan sonra kaynak sağladığında gösterilir.

Puan Durumu Primera Nacional

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Ferro Carril Oeste341987382865
2Godoy Cruz341798483260
3Deportivo Moron3417710513658
4Deportivo Madryn3414128473054
5Colon Santa Fe3414128412754
6Ciudad de Bolívar3413129302951
7Almirante Brown34121210282448
8CA Estudiantes3413912343348
9Los Andes3491411262541
10Chaco For Ever34101014333640
11Racing Cordoba34101014304040
12Atletico Mitre3481511313939
13Defensores De Belgrano3481412253238
14San Telmo3491114283738
15Central Norte3471611233137
16All Boys3461711192935
17Acassuso348917253533
18San Miguel3461414274132
1Tristan Suarez3416144331562
2Temperley3416126412860
3Gimnasia Jujuy3416108514258
4Atlanta3418412403358
5Gimnasia Y Tiro34141010373152
6Midland3414911402951
7Colegiales3414812353150
8Deportivo Maipu3413912403348
9San Martin S.J.34121111363447
10San Martin Tucuman34111310383546
11Atletico DE Rafaela3412913283445
12Almagro3411815314141
13Agropecuario34101014273840
14Quilmes3410915302939
15Patronato3471611293337
16Chacarita Juniors3410618263536
17Nueva Chicago349916243336
18Club Atlético Güemes346820255726

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Godoy Cruz171241341440
2Deportivo Moron171232311339
3Colon Santa Fe171052271035
4Deportivo Madryn17953281332
5Racing Cordoba17953221432
6Almirante Brown1795316832
7Ferro Carril Oeste171025181432
8CA Estudiantes17854201329
9Chaco For Ever17755221626
10Ciudad de Bolívar17674161525
11Los Andes1759314924
12All Boys1741219624
13San Telmo17656171823
14Central Norte174103121122
15Atletico Mitre17575171822
16San Miguel17557151720
17Defensores De Belgrano17485131720
18Acassuso17548131519
1Temperley171232321939
2Gimnasia Jujuy171151321538
3Colegiales17115126938
4Midland17113323736
5Atletico DE Rafaela171133221236
6Atlanta171124221035
7Tristan Suarez1797119734
8Gimnasia Y Tiro17962201033
9Deportivo Maipu17953201132
10Quilmes1794419731
11San Martin S.J.17863221430
12Chacarita Juniors17935181130
13San Martin Tucuman17782241329
14Agropecuario17854171229
15Patronato17674221525
16Almagro17746181525
17Nueva Chicago17584161223
18Club Atlético Güemes17539142518

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Ferro Carril Oeste17962201433
2Ciudad de Bolívar17755141426
3Deportivo Madryn17575191722
4Godoy Cruz17557141820
5Deportivo Moron17548202319
6Colon Santa Fe17476141719
7CA Estudiantes17548142019
8Defensores De Belgrano17467121518
9Los Andes17458121617
10Atletico Mitre17386142117
11Almirante Brown17377121616
12San Telmo17368111915
13Central Norte17368112015
14Acassuso17359122014
15Chaco For Ever17359112014
16San Miguel17197122412
17All Boys172510102311
18Racing Cordoba1715118268
1Tristan Suarez1777314828
2Atlanta17728182323
3Temperley174949921
4Gimnasia Jujuy17557192720
5Gimnasia Y Tiro17548172119
6San Martin S.J.17458142017
7San Martin Tucuman17458142217
8Deportivo Maipu17449202216
9Almagro17449132616
10Midland17368172215
11Nueva Chicago17411282113
12Patronato1719771812
13Colegiales17331192212
14Agropecuario172510102611
15Atletico DE Rafaela1716106229
16Quilmes17151111228
17Club Atlético Güemes17151111328
18Chacarita Juniors1713138246

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
AlmagroTristan Suarez
——
Yaklaşan
Ferro Carril OesteChaco For Ever
——
Yaklaşan
QuilmesSan Martin Tucuman
——
Yaklaşan
Deportivo MadrynSan Telmo
——
Yaklaşan
ColegialesAtletico DE Rafaela
——
Yaklaşan
Ciudad de BolívarColon Santa Fe
——
Yaklaşan
Almirante BrownDeportivo Moron
——
Yaklaşan
CA EstudiantesLos Andes
——
Yaklaşan
PatronatoAgropecuario
——
Yaklaşan
Racing CordobaAll Boys
——
Yaklaşan
TemperleyChacarita Juniors
——
Yaklaşan
Atletico MitreGodoy Cruz
——
Yaklaşan
Deportivo MaipuClub Atlético Güemes
——
Yaklaşan
MidlandGimnasia Y Tiro
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Gimnasia Jujuy

Maç Sonu
Nueva ChicagoGimnasia Jujuy
01
Maç Sonu
Gimnasia JujuyGimnasia Y Tiro
22
Maç Sonu
TemperleyGimnasia Jujuy
21
Maç Sonu
Gimnasia JujuySan Martin Tucuman
22
Maç Sonu
Deportivo MaipuGimnasia Jujuy
11
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtletico DE Rafaela
21
Maç Sonu
AlmagroGimnasia Jujuy
12
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAgropecuario
11
Maç Sonu
PatronatoGimnasia Jujuy
33
Maç Sonu
Gimnasia JujuyChaco For Ever
10
Maç Sonu
Gimnasia JujuyTristan Suarez
02
Maç Sonu
QuilmesGimnasia Jujuy
20
Maç Sonu
ColegialesGimnasia Jujuy
21
Maç Sonu
Gimnasia JujuyClub Atlético Güemes
21
Maç Sonu
Gimnasia JujuyChacarita Juniors
11
Maç Sonu
MidlandGimnasia Jujuy
11
Maç Sonu
Club Atlético GüemesGimnasia Jujuy
13
Maç Sonu
Gimnasia JujuyNueva Chicago
40
Maç Sonu
Gimnasia JujuySan Martin S.J.
21
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
30
Penaltılar
Gimnasia JujuyBelgrano Cordoba
22
Maç Sonu
Gimnasia Y TiroGimnasia Jujuy
11
Maç Sonu
Gimnasia JujuyTemperley
10
Maç Sonu
San Martin TucumanGimnasia Jujuy
20
Maç Sonu
Gimnasia JujuyDeportivo Maipu
11
Maç Sonu
Atletico DE RafaelaGimnasia Jujuy
00
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAlmagro
61
Maç Sonu
AgropecuarioGimnasia Jujuy
12
Maç Sonu
Gimnasia JujuyPatronato
20
Maç Sonu
Chaco For EverGimnasia Jujuy
12
Maç Sonu
Tristan SuarezGimnasia Jujuy
30
Maç Sonu
Gimnasia JujuyColegiales
21
Maç Sonu
Gimnasia JujuyQuilmes
10
Maç Sonu
Chacarita JuniorsGimnasia Jujuy
31
Maç Sonu
Gimnasia JujuyMidland
21
Penaltılar
Central Cordoba de SantiagoGimnasia Jujuy
22
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
20
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
12
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
11
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
00
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
04

Atlanta

Maç Sonu
Gimnasia Y TiroAtlanta
31
Maç Sonu
AtlantaSan Martin Tucuman
10
Maç Sonu
Atletico DE RafaelaAtlanta
23
Maç Sonu
AtlantaAgropecuario
10
Maç Sonu
Tristan SuarezAtlanta
00
Maç Sonu
AtlantaClub Atlético Güemes
20
Maç Sonu
Chacarita JuniorsAtlanta
01
Maç Sonu
AtlantaSan Martin S.J.
01
Maç Sonu
PatronatoAtlanta
20
Maç Sonu
Nueva ChicagoAtlanta
01
Maç Sonu
Ferro Carril OesteAtlanta
31
Maç Sonu
AtlantaTemperley
10
Maç Sonu
Deportivo MaipuAtlanta
42
Maç Sonu
AtlantaAlmagro
13
Maç Sonu
AtlantaColegiales
10
Maç Sonu
QuilmesAtlanta
21
Maç Sonu
AlmagroAtlanta
20
Maç Sonu
MidlandAtlanta
12
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
30
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Y Tiro
11
Maç Sonu
San Martin TucumanAtlanta
01
Maç Sonu
AtlantaAtletico DE Rafaela
20
Maç Sonu
AgropecuarioAtlanta
00
Maç Sonu
AtlantaTristan Suarez
31
Maç Sonu
Club Atlético GüemesAtlanta
02
Maç Sonu
AtlantaChacarita Juniors
10
Maç Sonu
San Martin S.J.Atlanta
12
Maç Sonu
AtlantaNueva Chicago
12
Maç Sonu
Instituto CordobaAtlanta
20
Maç Sonu
AtlantaFerro Carril Oeste
01
Maç Sonu
TemperleyAtlanta
21
Maç Sonu
AtlantaDeportivo Maipu
31
Maç Sonu
AtlantaPatronato
00
Maç Sonu
ColegialesAtlanta
10
Maç Sonu
AtlantaQuilmes
10
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
20
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
12
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
11
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
00
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
04

İkili Rekabet

Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
30
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
20
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
12
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
11
Maç Sonu
AtlantaGimnasia Jujuy
00
Maç Sonu
Gimnasia JujuyAtlanta
04

Oranlar ve fiyat hareketi

SağlayıcıEv sahibi · 1Beraberlik · XDeplasman · 2
1xBet1.773.224.36

Maç öncesi fiyat (1 / X / 2) · Kaynak zamanı: · Kullanmadan önce fiyatı asıl sağlayıcıda kontrol edin.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

SağlayıcıKaynak zamanı1X2
1xBet1.773.224.36

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası