Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Temperley — San Martin S.J.

Tüm sonuçlar ‹
Primera Nacional · Hafta 16
TemperleyEv Sahibi
2:1
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Temperley 2, San Martin S.J. 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Temperley (ev sahibi) 2, San Martin S.J. (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 16
Stadyum
Estadio Alfredo Beranger
Şehir
Turdera
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

Temperley

Yaklaşan
TemperleyChacarita Juniors
——

San Martin S.J.

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Primera Nacional

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Ferro Carril Oeste341987382865
2Godoy Cruz341798483260
3Deportivo Moron3417710513658
4Deportivo Madryn3414128473054
5Colon Santa Fe3414128412754
6Ciudad de Bolívar3413129302951
7Almirante Brown34121210282448
8CA Estudiantes3413912343348
9Los Andes3491411262541
10Chaco For Ever34101014333640
11Racing Cordoba34101014304040
12Atletico Mitre3481511313939
13Defensores De Belgrano3481412253238
14San Telmo3491114283738
15Central Norte3471611233137
16All Boys3461711192935
17Acassuso348917253533
18San Miguel3461414274132
1Tristan Suarez3416144331562
2Temperley3416126412860
3Gimnasia Jujuy3416108514258
4Atlanta3418412403358
5Gimnasia Y Tiro34141010373152
6Midland3414911402951
7Colegiales3414812353150
8Deportivo Maipu3413912403348
9San Martin S.J.34121111363447
10San Martin Tucuman34111310383546
11Atletico DE Rafaela3412913283445
12Almagro3411815314141
13Agropecuario34101014273840
14Quilmes3410915302939
15Patronato3471611293337
16Chacarita Juniors3410618263536
17Nueva Chicago349916243336
18Club Atlético Güemes346820255726

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Godoy Cruz171241341440
2Deportivo Moron171232311339
3Colon Santa Fe171052271035
4Deportivo Madryn17953281332
5Racing Cordoba17953221432
6Almirante Brown1795316832
7Ferro Carril Oeste171025181432
8CA Estudiantes17854201329
9Chaco For Ever17755221626
10Ciudad de Bolívar17674161525
11Los Andes1759314924
12All Boys1741219624
13San Telmo17656171823
14Central Norte174103121122
15Atletico Mitre17575171822
16San Miguel17557151720
17Defensores De Belgrano17485131720
18Acassuso17548131519
1Temperley171232321939
2Gimnasia Jujuy171151321538
3Colegiales17115126938
4Midland17113323736
5Atletico DE Rafaela171133221236
6Atlanta171124221035
7Tristan Suarez1797119734
8Gimnasia Y Tiro17962201033
9Deportivo Maipu17953201132
10Quilmes1794419731
11San Martin S.J.17863221430
12Chacarita Juniors17935181130
13San Martin Tucuman17782241329
14Agropecuario17854171229
15Patronato17674221525
16Almagro17746181525
17Nueva Chicago17584161223
18Club Atlético Güemes17539142518

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Ferro Carril Oeste17962201433
2Ciudad de Bolívar17755141426
3Deportivo Madryn17575191722
4Godoy Cruz17557141820
5Deportivo Moron17548202319
6Colon Santa Fe17476141719
7CA Estudiantes17548142019
8Defensores De Belgrano17467121518
9Los Andes17458121617
10Atletico Mitre17386142117
11Almirante Brown17377121616
12San Telmo17368111915
13Central Norte17368112015
14Acassuso17359122014
15Chaco For Ever17359112014
16San Miguel17197122412
17All Boys172510102311
18Racing Cordoba1715118268
1Tristan Suarez1777314828
2Atlanta17728182323
3Temperley174949921
4Gimnasia Jujuy17557192720
5Gimnasia Y Tiro17548172119
6San Martin S.J.17458142017
7San Martin Tucuman17458142217
8Deportivo Maipu17449202216
9Almagro17449132616
10Midland17368172215
11Nueva Chicago17411282113
12Patronato1719771812
13Colegiales17331192212
14Agropecuario172510102611
15Atletico DE Rafaela1716106229
16Quilmes17151111228
17Club Atlético Güemes17151111328
18Chacarita Juniors1713138246

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Temperley

Yeterli önceki sonuç yok.

San Martin S.J.

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası