Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

San Antonio — Miami FC

Tüm sonuçlar ‹
USL Championship · Group Stage
San AntonioEv Sahibi
0:0
Maç Sonu
· İstanbul
Miami FCDeplasman

İlk yarı: San Antonio 0, Miami FC 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

San Antonio (ev sahibi) 0, Miami FC (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Group Stage
Stadyum
Toyota Field
Şehir
Açıklanmadı
Hakem
K. Koroleva

İki takımın sonraki maçları

San Antonio

Yaklaşan
San AntonioOrange County SC
——

Miami FC

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu USL Championship

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Tampa Bay Rowdies291775502658
2Charleston Battery291559553550
3Detroit City291487342150
4Louisville City281279494343
5Rhode Island2912611413142
6Pittsburgh Riverhounds2912611312942
7Hartford Athletic299137333240
8Miami FC309912394936
9Indy Eleven299713354034
10Loudoun United2951311344528
11Birmingham Legion2851211374327
12Brooklyn285617305721
13Sporting JAX283520327414
1El Paso Locomotive291559483750
2New Mexico United291478443449
3Sacramento Republic2912125392648
4Lexington2914510543647
5Colorado Springs291289423844
6FC Tulsa2911108342943
7San Antonio2910127302942
8Phoenix Rising2910910424339
9Orange County SC2910910384739
10Oakland Roots299119373738
11Las Vegas Lights2910613404636
12Monterey Bay295618305121

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Detroit City15104117534
2Charleston Battery141022361132
3Tampa Bay Rowdies14923301629
4Rhode Island15762231227
5Indy Eleven15834241627
6Pittsburgh Riverhounds14824171126
7Louisville City14734221724
8Hartford Athletic14572211922
9Miami FC15546252719
10Birmingham Legion15384201817
11Loudoun United14194202412
12Brooklyn14338151912
13Sporting JAX1423920399
1New Mexico United15933261830
2Lexington15924281429
3Sacramento Republic14842241228
4Colorado Springs14743231525
5Phoenix Rising14743262025
6FC Tulsa15744161225
7El Paso Locomotive14734232124
8San Antonio14653151223
9Las Vegas Lights15555181920
10Oakland Roots15465171818
11Orange County SC15537162318
12Monterey Bay14437172115

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Tampa Bay Rowdies15852201029
2Louisville City14545272619
3Hartford Athletic15465121318
4Charleston Battery15537192418
5Miami FC15456142217
6Detroit City14446171616
7Pittsburgh Riverhounds15447141816
8Loudoun United15447142116
9Rhode Island14509181915
10Birmingham Legion13247172510
11Brooklyn1423915389
12Indy Eleven1414911247
13Sporting JAX14121112355
1El Paso Locomotive15825251626
2Orange County SC14563222421
3Oakland Roots14554201920
4Sacramento Republic15483151420
5New Mexico United14545181619
6San Antonio15474151719
7Colorado Springs15546192319
8Lexington14536262218
9FC Tulsa14464181718
10Las Vegas Lights14518222716
11Phoenix Rising15357162314
12Monterey Bay15131113306

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Yaklaşan
BrooklynBirmingham Legion
——
Yaklaşan
Sporting JAXLouisville City
——
Yaklaşan
Loudoun UnitedBrooklyn
——
Yaklaşan
Charleston BatteryIndy Eleven
——
Yaklaşan
Hartford AthleticRhode Island
——
Yaklaşan
Louisville CityDetroit City
——
Yaklaşan
Pittsburgh RiverhoundsBirmingham Legion
——
Yaklaşan
Tampa Bay RowdiesSporting JAX
——
Yaklaşan
Colorado SpringsFC Tulsa
——
Yaklaşan
El Paso LocomotiveNew Mexico United
——
Yaklaşan
San AntonioOrange County SC
——
Yaklaşan
Monterey BayLas Vegas Lights
——
Yaklaşan
Phoenix RisingLexington
——
Yaklaşan
Sacramento RepublicOakland Roots
——

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

San Antonio

Yeterli önceki sonuç yok.

Miami FC

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası