Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

St Patrick's Athl. — Shelbourne

Tüm sonuçlar ‹
Premier Division · Hafta 34
1:2
Maç Sonu
· İstanbul
ShelbourneDeplasman

İlk yarı: St Patrick's Athl. 1, Shelbourne 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

St Patrick's Athl. (ev sahibi) 1, Shelbourne (deplasman) 2 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 34
Stadyum
Richmond Park
Şehir
Dublin
Hakem
Açıklanmadı

İki takımın sonraki maçları

St Patrick's Athl.

Yaklaşan
St Patrick's Athl.Bohemians
——

Shelbourne

Yaklaşan
ShelbourneWaterford
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Premier Division

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Shamrock Rovers341987543565
2Bohemians341888604162
3St Patrick's Athl.341789532859
4Shelbourne34111310494746
5Derry City34101410464444
6Dundalk34101212515642
7Galway United34101113465141
8Waterford3481313485837
9Drogheda United3491015415437
10Sligo Rovers345920266024

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Shamrock Rovers171331331542
2St Patrick's Athl.171034321233
3Bohemians17863292030
4Derry City17863281930
5Waterford17593252124
6Galway United17665252524
7Dundalk17638262721
8Drogheda United17566202121
9Shelbourne17458252817
10Sligo Rovers17368162715

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Bohemians171025312132
2Shelbourne17782241929
3St Patrick's Athl.17755211626
4Shamrock Rovers17656212023
5Dundalk17494252921
6Galway United17458212617
7Drogheda United17449213316
8Derry City17287182514
9Waterford173410233713
10Sligo Rovers17231210339

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

St Patrick's Athl.

Maç Sonu
Sligo RoversSt Patrick's Athl.
01
Maç Sonu
DundalkSt Patrick's Athl.
04
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shamrock Rovers
20
Penaltılar
St Patrick's Athl.Bohemians
11
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Waterford
02
Maç Sonu
Drogheda UnitedSt Patrick's Athl.
02
Uzatma Sonu
St Patrick's Athl.Shamrock Rovers
32
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
12
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Derry City
11
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Dundalk
11
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Wexford
21
Maç Sonu
DoncasterSt Patrick's Athl.
42
Maç Sonu
WaterfordSt Patrick's Athl.
11
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Galway United
30
Maç Sonu
BohemiansSt Patrick's Athl.
20
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Sligo Rovers
20
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Drogheda United
20
Maç Sonu
Shamrock RoversSt Patrick's Athl.
10
Maç Sonu
Derry CitySt Patrick's Athl.
00
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
01
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Waterford
41
Maç Sonu
Sligo RoversSt Patrick's Athl.
11
Maç Sonu
Galway UnitedSt Patrick's Athl.
22
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Bohemians
31
Maç Sonu
Drogheda UnitedSt Patrick's Athl.
13
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shamrock Rovers
01
Maç Sonu
DundalkSt Patrick's Athl.
20
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Sligo Rovers
41
Maç Sonu
WaterfordSt Patrick's Athl.
02
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Derry City
00
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Drogheda United
41
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
23
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Galway United
10
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Dundalk
40
Maç Sonu
Shamrock RoversSt Patrick's Athl.
20
Maç Sonu
BohemiansSt Patrick's Athl.
00
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Cork City
11
Maç Sonu
Bray WanderersSt Patrick's Athl.
03
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
00
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
20
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
01
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
21
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
00
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
23

Shelbourne

Maç Sonu
ShelbourneSligo Rovers
51
Maç Sonu
Galway UnitedShelbourne
11
Maç Sonu
DundalkShelbourne
23
Maç Sonu
ShelbourneDrogheda United
12
Maç Sonu
ShelbourneDerry City
01
Maç Sonu
Shamrock RoversShelbourne
00
Maç Sonu
Galway UnitedShelbourne
11
Maç Sonu
ShelbourneAjax
22
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
12
Maç Sonu
AjaxShelbourne
31
Maç Sonu
WaterfordShelbourne
10
Maç Sonu
Kalju NommeShelbourne
21
Maç Sonu
ShelbourneKalju Nomme
52
Penaltılar
Kerry FCShelbourne
22
Maç Sonu
ShelbourneCeltic
11
Maç Sonu
ShelbourneDundalk
21
Maç Sonu
Sligo RoversShelbourne
22
Maç Sonu
ShelbourneBohemians
03
Maç Sonu
Drogheda UnitedShelbourne
22
Maç Sonu
ShelbourneShamrock Rovers
21
Maç Sonu
ShelbourneGalway United
11
Maç Sonu
Derry CityShelbourne
00
Maç Sonu
ShelbourneWaterford
21
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
01
Maç Sonu
ShelbourneSligo Rovers
00
Maç Sonu
BohemiansShelbourne
22
Maç Sonu
DundalkShelbourne
12
Maç Sonu
ShelbourneDrogheda United
34
Maç Sonu
ShelbourneDerry City
12
Maç Sonu
Shamrock RoversShelbourne
32
Maç Sonu
ShelbourneDundalk
23
Maç Sonu
Sligo RoversShelbourne
01
Maç Sonu
ShelbourneBohemians
00
Maç Sonu
Derry CityShelbourne
12
Maç Sonu
ShelbourneShamrock Rovers
22
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
23
Maç Sonu
Drogheda UnitedShelbourne
12
Maç Sonu
ShelbourneGalway United
11
Maç Sonu
WaterfordShelbourne
11
Maç Sonu
ShelbourneLongford Town
41
Maç Sonu
Bray WanderersShelbourne
03
Maç Sonu
BohemiansShelbourne
22
Maç Sonu
ShelbourneDundalk
21
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
00
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
20
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
01
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
21
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
00
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
23

İkili Rekabet

Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
12
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
01
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
23
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
00
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
20
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
01
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
21
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Shelbourne
00
Maç Sonu
ShelbourneSt Patrick's Athl.
23

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası