Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Sligo Rovers — Bohemians

Tüm sonuçlar ‹
Premier Division · Hafta 19
Sligo RoversEv Sahibi
1:3
Maç Sonu
· İstanbul
BohemiansDeplasman

İlk yarı: Sligo Rovers 0, Bohemians 1

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Sligo Rovers (ev sahibi) 1, Bohemians (deplasman) 3 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 19
Stadyum
Showgrounds
Şehir
Sligo
Hakem
A. Patchell

İki takımın sonraki maçları

Sligo Rovers

Yaklaşan
Shamrock RoversSligo Rovers
——

Bohemians

Yaklaşan
BohemiansShelbourne
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Premier Division

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Shamrock Rovers341987543565
2Bohemians341888604162
3St Patrick's Athl.341789532859
4Shelbourne34111310494746
5Derry City34101410464444
6Dundalk34101212515642
7Galway United34101113465141
8Waterford3481313485837
9Drogheda United3491015415437
10Sligo Rovers345920266024

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Shamrock Rovers171331331542
2St Patrick's Athl.171034321233
3Bohemians17863292030
4Derry City17863281930
5Waterford17593252124
6Galway United17665252524
7Dundalk17638262721
8Drogheda United17566202121
9Shelbourne17458252817
10Sligo Rovers17368162715

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Bohemians171025312132
2Shelbourne17782241929
3St Patrick's Athl.17755211626
4Shamrock Rovers17656212023
5Dundalk17494252921
6Galway United17458212617
7Drogheda United17449213316
8Derry City17287182514
9Waterford173410233713
10Sligo Rovers17231210339

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi:

Sligo Rovers

Maç Sonu
Shamrock RoversSligo Rovers
12
Maç Sonu
Sligo RoversGalway United
14
Maç Sonu
ShelbourneSligo Rovers
00
Maç Sonu
Sligo RoversSt Patrick's Athl.
11
Maç Sonu
Drogheda UnitedSligo Rovers
10
Maç Sonu
Sligo RoversDundalk
20
Maç Sonu
Sligo RoversWaterford
20
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
12
Maç Sonu
Sligo RoversDerry City
00
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Sligo Rovers
41
Maç Sonu
Sligo RoversShelbourne
01
Maç Sonu
DundalkSligo Rovers
10
Maç Sonu
Sligo RoversShamrock Rovers
02
Maç Sonu
Sligo RoversDrogheda United
21
Maç Sonu
Galway UnitedSligo Rovers
10
Maç Sonu
WaterfordSligo Rovers
00
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
04
Maç Sonu
Derry CitySligo Rovers
21
Maç Sonu
Sligo RoversFinn Harps
10
Maç Sonu
Sligo RoversGalway United
60
Maç Sonu
Sligo RoversUCD
31
Maç Sonu
Treaty UnitedSligo Rovers
21
Maç Sonu
Finn HarpsSligo Rovers
10
Maç Sonu
Sligo RoversDerry City
10
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
00
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
01
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
11
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
01
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
42
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
02

Bohemians

Maç Sonu
BohemiansShamrock Rovers
12
Maç Sonu
Galway UnitedBohemians
24
Maç Sonu
BohemiansDrogheda United
21
Maç Sonu
DundalkBohemians
13
Maç Sonu
BohemiansShelbourne
22
Maç Sonu
BohemiansDerry City
11
Maç Sonu
St Patrick's Athl.Bohemians
31
Maç Sonu
Shamrock RoversBohemians
21
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
12
Maç Sonu
BohemiansWaterford
11
Maç Sonu
Drogheda UnitedBohemians
00
Maç Sonu
BohemiansDundalk
11
Maç Sonu
ShelbourneBohemians
00
Maç Sonu
BohemiansGalway United
10
Maç Sonu
WaterfordBohemians
01
Maç Sonu
BohemiansShamrock Rovers
32
Maç Sonu
Derry CityBohemians
01
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
04
Maç Sonu
BohemiansSt Patrick's Athl.
00
Maç Sonu
WaterfordBohemians
14
Maç Sonu
BohemiansShelbourne
22
Maç Sonu
BohemiansFinglas United
01
Maç Sonu
BohemiansAthlone Town
41
Maç Sonu
BohemiansLongford Town
21
Maç Sonu
Drogheda UnitedBohemians
11
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
00
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
01
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
11
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
01
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
42
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
02

İkili Rekabet

Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
12
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
04
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
00
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
01
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
11
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
01
Maç Sonu
BohemiansSligo Rovers
42
Maç Sonu
Sligo RoversBohemians
02

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası