Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

Racing Club — Estudiantes de Rio Cuarto

Tüm sonuçlar ‹
Racing ClubEv Sahibi
2:0
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: Racing Club 0, Estudiantes de Rio Cuarto 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

Racing Club (ev sahibi) 2, Estudiantes de Rio Cuarto (deplasman) 0 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Apertura - 11
Stadyum
Estadio Presidente Perón
Şehir
Buenos Aires
Hakem
Jorge Balino, Argentina

İki takımın sonraki maçları

Racing Club

Yaklaşan
River PlateRacing Club
——

Estudiantes de Rio Cuarto

Yaklaşan
Barracas CentralEstudiantes de Rio Cuarto
——
Yaklaşan
Estudiantes de Rio CuartoGimnasia L.P.
——

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Liga Profesional Argentina

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Estudiantes L.P.1694319731
2Boca Juniors1686222930
3Velez Sarsfield16772181228
4Talleres Cordoba16754171326
5Independiente16664242024
6Lanus16664181524
7San Lorenzo16574141422
8Union Santa Fe16565242021
9Instituto Cordoba16637171721
10Defensa Y Justicia16475182119
11Gimnasia M.16547142219
12Platense16376101516
13Central Cordoba de Santiago16448112116
14Newells Old Boys16367152715
15Deportivo Riestra1618751211
1Independ. Rivadavia161042291534
2River Plate16925221229
3Argentinos JRS16853171329
4Rosario Central16844201628
5Belgrano Cordoba16754171326
6Gimnasia L.P.16826191926
7Huracan16574171322
8Racing Club16565171521
9Barracas Central16565151521
10Tigre16484181520
11Sarmiento Junin16619132019
12Banfield16538171918
13Atletico Tucuman16358152014
14Aldosivi160886198
15Estudiantes de Rio Cuarto1612135245
1Instituto Cordoba13922201029
2Boca Juniors13661211424
3Defensa Y Justicia13733181224
4Velez Sarsfield13661181324
5Lanus1372416923
6Newells Old Boys13553131020
7Gimnasia M.13625151320
8Independiente13544121319
9San Lorenzo1352671217
10Estudiantes L.P.13427161514
11Union Santa Fe13427182214
12Deportivo Riestra13265101312
13Platense13256121911
14Central Cordoba de Santiago13247111810
15Talleres Cordoba1323812209
1Rosario Central13742201125
2Argentinos JRS13742171125
3Belgrano Cordoba13643141022
4Gimnasia L.P.13643191822
5Sarmiento Junin13634221921
6River Plate13625181320
7Barracas Central13544111019
8Huracan13544121219
9Independ. Rivadavia13544172119
10Atletico Tucuman13355121314
11Tigre13346131513
12Banfield13346141913
13Racing Club13337142012
14Estudiantes de Rio Cuarto132388179
15Aldosivi1322914228

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Estudiantes L.P.851211416
2Independiente843115915
3Velez Sarsfield84319615
4Boca Juniors83508314
5Union Santa Fe834111513
6Talleres Cordoba74129513
7Lanus83419513
8Instituto Cordoba841311813
9Central Cordoba de Santiago841310913
10Gimnasia M.84139813
11San Lorenzo8323101111
12Deportivo Riestra8152448
13Defensa Y Justicia81527108
14Platense8224488
15Newells Old Boys81436107
1Argentinos JRS963010421
2Independ. Rivadavia9612191019
3Sarmiento Junin85129616
4River Plate850314815
5Belgrano Cordoba842211514
6Banfield842210614
7Rosario Central842210714
8Huracan841311813
9Tigre834111813
10Gimnasia L.P.8413111013
11Atletico Tucuman82518611
12Barracas Central83239811
13Racing Club7232779
14Aldosivi8071357
15Estudiantes de Rio Cuarto81164104
1Velez Sarsfield752010517
2Boca Juniors651011316
3Defensa Y Justicia751111416
4Instituto Cordoba651011516
5Newells Old Boys743010515
6Gimnasia M.64209314
7Estudiantes L.P.741213513
8Lanus74128613
9San Lorenzo64024412
10Union Santa Fe630311109
11Deportivo Riestra7232879
12Talleres Cordoba71335106
13Central Cordoba de Santiago6123585
14Independiente6123395
15Platense70435114
1Independ. Rivadavia642014914
2Argentinos JRS541010413
3Sarmiento Junin733111712
4Huracan73316412
5Rosario Central632110411
6Gimnasia L.P.632110711
7River Plate73139710
8Belgrano Cordoba73138910
9Tigre6222448
10Estudiantes de Rio Cuarto7223468
11Racing Club82249128
12Barracas Central6213447
13Aldosivi6213797
14Banfield61237105
15Atletico Tucuman70346103

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Boca Juniors851214616
2Estudiantes L.P.84318315
3Velez Sarsfield83419613
4Talleres Cordoba93428813
5San Lorenzo82514311
6Defensa Y Justicia8323111111
7Lanus832391011
8Independiente82339119
9Platense8152678
10Union Santa Fe822413158
11Instituto Cordoba8224698
12Newells Old Boys82249178
13Gimnasia M.81345146
14Deportivo Riestra8035183
15Central Cordoba de Santiago80351123
1Independ. Rivadavia743010515
2River Plate84228414
3Rosario Central842210914
4Gimnasia L.P.84138913
5Racing Club933310812
6Belgrano Cordoba83326812
7Barracas Central82426710
8Huracan8161659
9Argentinos JRS7223798
10Tigre8143777
11Banfield81167134
12Atletico Tucuman81077143
13Sarmiento Junin81074143
14Aldosivi80173141
15Estudiantes de Rio Cuarto80171141
1Independiente74219414
2Instituto Cordoba74129513
3Lanus63128310
4Boca Juniors715110118
5Defensa Y Justicia6222788
6Velez Sarsfield6141887
7Platense6213787
8Gimnasia M.72056106
9Newells Old Boys6123355
10Central Cordoba de Santiago71246105
11Union Santa Fe71247125
12San Lorenzo7124385
13Talleres Cordoba61057103
14Deportivo Riestra6033263
15Estudiantes L.P.60153101
1Rosario Central742110714
2Belgrano Cordoba63306112
3Barracas Central73317612
4Argentinos JRS83327712
5Atletico Tucuman63216311
6Gimnasia L.P.732291111
7River Plate63129610
8Sarmiento Junin630311129
9Banfield7223798
10Huracan6213687
11Tigre71249115
12Independ. Rivadavia71243125
13Racing Club5113584
14Aldosivi70167131
15Estudiantes de Rio Cuarto60154111

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

Racing Club

Yeterli önceki sonuç yok.

Estudiantes de Rio Cuarto

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası