Türkiye futbolu, analizin merkezinde Türkçe · Ondalık oranlar · İstanbul saati
Gerçek veri. Daha net futbol.
☆ Favoriler0
↗
Kaynağı ve zamanı belli oranlarKayıtlı fiyatları herhangi bir karar öncesinde yeniden kontrol edin.
Oranları incele ‹
18+ · Skor Atlas bir istatistik platformudur. Hiçbir sonuç garanti değildir.
Maç Merkezi

St. Louis City — Houston Dynamo

Tüm sonuçlar ‹
2:1
Maç Sonu
· İstanbul

İlk yarı: St. Louis City 1, Houston Dynamo 0

Sonuç kaydı:

Maç özeti

Kayıtlı veriden otomatik özet

St. Louis City (ev sahibi) 2, Houston Dynamo (deplasman) 1 · Maç Sonu.

Bu metin yalnızca alınan olayları açıklar; taktik analizi veya sonuç tahmini değildir.

Maç bilgileri

Sezon
2026
Tur
Hafta 21
Stadyum
Energizer Park
Şehir
St. Louis
Hakem
Alexis Da Silva, USA

İki takımın sonraki maçları

St. Louis City

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Houston Dynamo

Mevcut veride sonraki fikstür yok.

Eksikler ve kadro durumu

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride doğrulanmış eksik listesi yok.

Maç olayları

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Kaynaktan henüz olay alınmadı.

Kadrolar ve dizilişler

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Mevcut veride açıklanmış kadro yok.

Maç istatistikleri

Bu bölüm kaynağın bu sezon için bildirdiği kapsamda değil.

Eksik topa sahip olma, şut ve korner verileri sıfır olarak gösterilmez.

Puan Durumu Major League Soccer

Genel

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Vancouver Whitecaps301677633155
2St. Louis City301497564151
3FC Dallas301497554751
4San Jose Earthquakes301398524248
5Houston Dynamo301389413947
6Los Angeles FC3112109483346
7Seattle Sounders3011910393742
8Los Angeles Galaxy31101011435240
9Colorado Rapids3011613414139
10Real Salt Lake3010614454836
11Portland Timbers309714515634
12San Diego3081012535634
13Minnesota United FC3081012475534
14Austin3071013385631
15Sporting Kansas City306420367522
1Nashville SC302073642367
2Inter Miami3015105735155
3New England Revolution3016410494152
4Chicago Fire3014610524448
5Charlotte301389534547
6Philadelphia Union3013710614846
7Orlando City SC3012513587041
8New York Red Bulls3010614395636
9FC Cincinnati299911607036
10Toronto FC3081210465536
11Columbus Crew3010515464735
12New York City FC3081012434134
13DC United2971210375133
14Atlanta United FC308616375130
15CF Montreal306717366025

İç Saha

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1St. Louis City15942341931
2Los Angeles FC15933291330
3Colorado Rapids15933281530
4Vancouver Whitecaps15924351429
5Houston Dynamo15843191428
6Real Salt Lake15834282127
7FC Dallas14752262026
8Portland Timbers15744312525
9Seattle Sounders15744242125
10Los Angeles Galaxy16664222024
11San Diego15645352722
12San Jose Earthquakes15645262322
13Austin15465212118
14Minnesota United FC15375192016
15Sporting Kansas City15348223213
1Nashville SC151410451243
2New England Revolution151023271632
3Orlando City SC15924302029
4Charlotte15843291628
5Chicago Fire15915281928
6Philadelphia Union15753271626
7Inter Miami15672412625
8FC Cincinnati14734362924
9Toronto FC16592343224
10Columbus Crew15726221723
11DC United15555202620
12New York Red Bulls15537222918
13New York City FC15456272217
14CF Montreal15456192117
15Atlanta United FC15429212914

Deplasman

SıraTakımMaçGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan golYenilen golPuan
1Vancouver Whitecaps15753281726
2San Jose Earthquakes15753261926
3FC Dallas16745292725
4St. Louis City15555222220
5Houston Dynamo15546222519
6Minnesota United FC15537283518
7Seattle Sounders15456151617
8Los Angeles FC16376192016
9Los Angeles Galaxy15447213216
10Austin15348173513
11San Diego15267182912
12Real Salt Lake15231017279
13Portland Timbers15231020319
14Colorado Rapids15231013269
15Sporting Kansas City15301214439
1Inter Miami15933322530
2Nashville SC15663191124
3Philadelphia Union15627343220
4Chicago Fire15555242520
5New England Revolution15627222520
6Charlotte15546242919
7New York Red Bulls15537172718
8New York City FC15456161917
9Atlanta United FC15447162216
10DC United14275172513
11Columbus Crew15339243012
12Toronto FC14338122312
13FC Cincinnati15267244112
14Orlando City SC15339285012
15CF Montreal15221117398

Kaynak: API-Football · Kaydedilmiş puan durumu; canlı sıra hesaplanmaz. İç saha/deplasman puanları galibiyet ve beraberlikten hesaplanır, disiplin kaynaklı puan silmelerini içermez.

Tam puan durumu ‹

Aynı haftanın diğer maçları

Bu haftanın başka maçı veride yok.

Takımların formu

Bu maç başlamadan önceki mevcut sonuç örneklemi. Takımların tüm geçmişi olmayabilir. Geçmiş güncellemesi: Henüz güncellenmedi

St. Louis City

Yeterli önceki sonuç yok.

Houston Dynamo

Yeterli önceki sonuç yok.

İkili Rekabet

Mevcut örneklemde önceki karşılaşma yok.

Oranlar ve fiyat hareketi

Bu maç için alınan veride oran yok.

Maç öncesi fiyat gözlemleri

Kayıtlı fiyat geçmişi yok. Geçmiş, bu özellik bağlandığında birikmeye başlar.

Her sağlayıcının fiyatı ayrı kaydedilir. 1xBet fiyatları başka bir marka adıyla sunulmaz. Geçmiş kayıtlar güncel uygulanabilir fiyat değildir.

Haber, video ve resmî yayın

Bu maç için doğrulanmış resmî bağlantı eklenmedi.

Hedefteki yayın veya abonelik ülke ve sağlayıcı koşullarına bağlı olabilir.

Sonuç ve istatistik kaynağı: API-Football · Editoryal eklemeler ayrıca işaretlenir. Maç verisi hatası bildir · Veri kapsamı ve zaman yöntemi

Seçili rehberler

Tüm rehberler ‹

Tercihiniz bu tarayıcıda 180 gün tutulur. Alt bilgi bağlantısından değiştirebilirsiniz.

Tarayıcı bildirim izni ayrıca hesap bildirim ayarlarından yönetilir. Gizlilik Politikası